Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Névnapra ez szép ajándék lenne?

Névnapra ez szép ajándék lenne?

Figyelt kérdés

A barátomnak júniusba lesz a névnapja és még csak 3 hónapja vagyunk együtt,ezért annyira nem szeretnék nagy ajándékot venni neki.Arra gondoltam hogy összeütnék 1 vacsorát és ha jó idő lenne,kint a szabadban fogyasztanánk el.. Vennék neki 1 tortát mert nem szokott kapni,és esetleg valami kisebb ajándékot pl. egy bőr nyakláncot (szereti az ilyen dolgokat) Szerintetek ez megteszi? Fiúk Ti örülnétek ennek az ajándéknak? Szívesen várok tanácsokat is. :)


Köszi.


19/L


2011. máj. 30. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz. :) 20N
2011. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó. Én örülnék neki, ha egy fiú (lány vagyok) ezt tenné a névnapomra, kivéve a bőrnyakláncot. :D
2011. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,akkor megnyugodtam. :) már csak valami finom kaja receptet kell néznem. megy a zöld. :)
2011. máj. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!