Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Játszik valaki a tombola.hu-n?...

Játszik valaki a tombola.hu-n? Tapasztal más is furcsa dolgokat?

Figyelt kérdés

Nekem az tűnt fel, hogy kb. másfél éve játszok ezen a weboldalon és szinte minden héten van négyes találatom a sorsjegyek számával. Ellenben egészen eddig soha, ismétlem SOHA nem volt 5 találatom. Pedig, ha szinte minden héten van négyes találatom, akkor a nagy számok törvénye alapján átlagosan 10 hetente kellene lennie 5 találatomnak is, vagyis mostanra több mint 7 darab 5 találatomnak kellene lennie.


Játszik más is ezen a weboldaon? Volt már valakinek 5 találata vagy nagyobb találata? Esetleg nyert már valaki valamit?


2011. szept. 9. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok. Négyes találat csak. Amúgy szerintem kamu az egész.
2011. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TBa válasza:

Ez úgy működik, mint a lottó, csak itt generál neked számot, nem te adhatod meg, hogy mivel szállsz versenybe. :)


Rengetegen játszanak rajta, mivel ingyenes és hetente néhány kattintás csak az egész.


Mellesleg nekem már volt 5ösöm is. :)

2011. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!