Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jók lettek a dollzaim?

Jók lettek a dollzaim?

Figyelt kérdés

Visualchatre rajzolom a dollzokat. Szerintetek milyenek lettek? Amúgy rendelhettek is, én megcsinálom. Inkább lánydollzok, fiúval még nem próbálkoztam, de majd egyszer...

[link]

[link] _2

[link] _3


2011. szept. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja királyak.....

Elmondanád,hogy mi a k.urvasistenf.asza értelme van ezeknek???

Tegyük fel,hogy megrenedelem,te megcsinálod és aztán mi az anyámat csinálok vele?MI ÉRTELME ENNNEK???Komolyan kérdezem ott szenvedsz velük és nincs semmi értelme,nem értem úristem mi ez a "dollz"?!-.- mánia?????úristeeen



reklám:

2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami hobbi kell unaloműzés ellen. ;) amúgy visualchatre kellenek. inkább örülni kéne h ezt csinálom, ahelyett, hogy a többi ribivel együtt járjak buliba 13 évesen -.-''....
2011. szept. 9. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a te világodban ez a 2 véglet van:buli vagy rajzolgatás? xD

Jó végülis igaz,hogy jó hobbinak csak sohasem értettem mi értelme azon kívül,hogy rontod vele a szemed!

2011. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó persze nem csak ezek, de inkább nem? olvasnék is de már minden könyvem vagy 5ször olvastam xDDDDDD (bár az is rontja a szemet:/ )
2011. szept. 9. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De persze,én kötöttem beléd,bocsi :))
2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De sz.rok :/ 13 évesen ilyennel foglalkozni ? :O

Világéletembe utáltam ezeket a ri.banc babákat . . .

2011. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!