Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felnőttek, mit gondoltok a...

Felnőttek, mit gondoltok a Pokémonokról?

Figyelt kérdés
Bárki válaszolhat erre a kérdésre, még azok is akik ezen nőttek fel.
2011. szept. 15. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, remélem elég felnőtt :D

Bulbasaur a legjobb, de nekem a legújabb DS játékok, a black és a white is tetszenek. A diamonddal játszottam még, ott a kezdőm Chimchar. A white-ban Tepig. A heart golddal még nem sokat játszottam, de ott a kezdőm Cyndaquil. Szóval jah, a kedvencem egy fű típusú, de amúgy kezdőnek jobban szeretem a tűz típust. A bogár fajtákat kifejezetten utálom, egyedül a heart goldban fogtam. Szóval... lehet hülye vagyok, de a DS játékok jóóóók. XD

2011. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez tényleg érdekes válasz volt. Nem vagy hülye :D

Ahogy látom, te Pokémonon nőttél fel :D

Az ismerősöm fia kb. 9 éves lehetett, amikor a zsebiszörnyek meghódították a világot. Ma már felnőtt és még szereti őket, de állítása szerint a 14. évad (a Best Wishes) a legjobbak közé tartozik. A vadiúj pokémonok többsége elég jópofa, a karakterek sem idegesítők annyira, az anime grafikája jobb lett. Amikor gyerek volt, nem minden pokémont szeretett, például a madár-pokémonokat, mert nem látott bennük elég fantáziát, a Misty nevű karakter a kis Togepivel együtt elég idegesítő volt. Az anime grafikája is gagyi volt akkoriban.

Szerinte sokkal jobbak lettek az új pokémonok.

2011. szept. 15. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
(első vagyok megint)Én is kicsi voltam, mikor elkezdődött. Akkor nagyon szerettem az animét, aztán jött az a korszakom, hogy az ég világon minden ciki volt. Érettségi évben meg folyamatosan feszült voltam, kellett valami, ami lefoglal, barátom (ő 22 éves XD) mondta, hogy kezdjek el játszani. Hát basszus, nagyon kikapcsol! Az animét nem nézem (más animéket viszont igen), de például most nyáron egy kisebb baráti társaság összejött a mi generációnkból és haláli jól elbeszélgettünk róla, mert gyakorlatilag mindenki teljesen képben volt vele. :D Hatalmas volt.
2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Suvorov ***** válasza:
19 éves vagyok régen nagyon nagy pokemon őrült voltam de még mindig imádom a pokemont megvan összes tazo, kártya meg matrica anime nekem 4. évadtol nem nagyon tetszik de első 3 évadát nagyon szeretem még most is sokszor megnézem
2012. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
17 és általában péntekenként megnézek egy PSD-t (vagyis Pokémon Black and White, Sonic-x és Digimon Adventure-t), néha fan oldalakat olvasok, de a játékot kicsit egyhangúnak találom.
2013. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!