Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » T. I (felnőttek) is szoktatok...

T. I (felnőttek) is szoktatok még "játszani"?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, van párom, gyermekem, teljes az életem és eléggé elfáradok napközben. Mégis "játszom" elalvás előtt. Leginkább a 7-8 éves gyerekek szerepjátszására emlékezteő dolog ez, csak egyedül és fejben. Erre úgy 12 éves korom körül/előtt szoktam rá, majnem minden nap elalvás előtt úgy kapcsolom ki az agyamat, hogy kitalálok magamnak egy tök más világot, életet, szerepet, valaki más vagyok, aki ezt meg ezt csinálja, elképzelek helyzeteket, amiket meg kell oldanom, vagy amiben örömömet lelem (nem szexuális fantáziálásra kell itt gondolni, bár az is gyakran benne van valamilyen módon :)) és így alszom el. Más is csinál ilyet?
2010. ápr. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden nap ugy alszom el hoyg Justin Bieber a pasim!
2010. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon jó, rendezett formája is van, és ténylegesen szerepjátéknak hívják; több baráttal együtt is lehet játszani őket, úgy még szórakoztatóbb. :) Nézz körül a könyvesboltokban a fantasy részlegnél, és találhatsz számos alapkönyvet, amiből válogathatsz; általában nagy, relatíve vastag könyveket kell keresned, olyan címekkel, mint pl. M.A.G.U.S., Vampire, vagy D&D3E . Vagy körülnézhetsz itt is: [link] . Ajánlom figyelmedbe konkrétan ezt a részét: [link] /iras/mutat.php?id=4465


Nagyon sokan űzik ezt, felnőtt emberek is (mint kitalálhattad, én is :) ), és rengeteg előnye is van amellett, hogy igen szórakoztató - tényleg ezer mindenre edzi az agyat. :)

2010. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Évek óta játszom így gondolatban. Még időutazni is szoktam, vagy elképzelek különleges, alternatív világokat. Általában utána jót is szoktam álmodni.


24/L

2010. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!