Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire jó ez a hírdetés? Láttam...

Mire jó ez a hírdetés? Láttam az újságban egy olyasmi hírdetést hogy Madja ingyen segít.

Figyelt kérdés
És akkor ott vannak amiket választani lehet és erősen kell rá gondolni, és valamit vissza kell küldeni (már nem emlékszem mi). Igaz ez? Mi a haszon neki ebből?
2009. ápr. 26. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra, hogy átverjenek egy csomó embert. Nemrég volt egy műsorban, de ha rákeresel a neten is találsz cikket sztem, hogy akik erre válaszoltak töméntelen, lerázhatatlan reklámajánlatot kaptak utána, sőt állítólag csekket is küldtek, amit néhány ember be is fizetett..szomorú de van, aki még mindig bedől neki. Azt ne kérdezd, hogyan jelenhet meg még színvonalasabb újságokban is..gondolom valami joghézagot kihasználva.
2009. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!