Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Romos, építésre szoruló...

Romos, építésre szoruló szobából Halloweeni buli helyszínt csinálni?

Figyelt kérdés

A lakásunk fölső emelete nincs felújjítva.

Éleg horrorisztikus, ami jó pont, egy Halloweeni bulit nézve, de nem akarom, hogy elhanyagoltnak nézzen ki.

A szoba egy régi műterem, hatalmas ablakkal. A falakon sok helyen le van kopva a vakolat, nehány ablak be Van törve.

Elég poros is, de takarítással meg lehet oldani.

Szerinted zavaró lesz a szoba állapota, vagy föl sem fog tűnni a sötét, és a hangulat világítás miatt? Vagy pont illik halloweenhez egy kísérteties szoba?


2011. okt. 8. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont illik, még rá is lehetne játszani "pókháűlókkal", stb.

http://www.youtube.com/watch?v=Pj5FWiq6yHI

2011. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, én igazából arra gondoltam, hogy majd veszek egy csomó szemeteszsákot, és azzal be borítom a falakat, hogy ne látszódjanak a repedések, de akkor erre lehet nem lesz szükség.


Még várom az ötleteket, hogyan lehetne feltunimgolni a szobát :)

2011. okt. 8. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még zöld és lila fényekkel lehetne feldobni, tipikus horrorfilmes összeállítás:D
2011. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, de valószínűleg karácsonyi égőt fogok használni. X)

És még mit lehet? Mert nem akarom, hogy csak föl legyen csapva néhány dolog, és egyébként üres a szoba :s

2011. okt. 8. 16:00
 5/8 anonim válasza:
Halloween már Magyarországon is? Pfff.. A halottak napjával kapcsolatban mért érzel bulihatnékot? -.-
2011. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

*bulizhatnékot


menj inkább egy diszkóba vagy mit tudom én de ezen semmifelé ünnepelnivaló nincs...

2011. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg, de szerintem félreolvashattál valamit.

A kérdés nem ez volt, de azért köszönöm. :)

2011. okt. 8. 18:07
 8/8 anonim válasza:
Szerintem hatalmas ötlet. Ez a baj a magyarokkal, hogy mindenben a gyászt keresik. :)Figy díszítésben be tudok segíteni, van nekem is egy halom vackom. Az alapján amit leírtál, szerintem semmit ne fedj el. Én is tudok egy jó helyet, de ott sajna nem lehet ilyen bulit csinálni, pedig csinálnék is, mennék is.. Hangfalaim bőven megvannak,én készítettem őket az ilyesféléhez, ha gondolod. Haverokat összehívunk piálunk, beöltözünk szörnyeknek.. és minden király! :) Persze ez csak feltételezés, de ha komolyan gondolod, én legalábbis barátnőmmel szívesen csatlakoznék. Pont gugliztam, hogy hova kéne menni, még sose voltunk ilyenen. Ha igényt tartasz rá tényleg tudok vinni egy halom hangcuccot. Meg szerintem kerítek díszítő elemeket is. Van egy nagyon-nagoyn régi izzólámpás őskövület karácsonfaízzó sorom is, a hangulathoz pont király lenne. Meg vennék is ezt-azt. Ha gondolod dobj egy üzenetet. Ja amúgy helyileg milyen környéken lenne? Mert én Budapset 11.ker, 22-éves széria vagyunk. ;) Aki meg a halottak napját egybevonja a halloween-nal, az tartsa meg magának, inkább ez, minthogy sírni járjak össze emberekkel egy temetőbe... Szép dolog a megemlékezés, de ne nyomja már el az életkedvet..
2011. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!