Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt megvalósítan...

Hogyan tudnám ezt megvalósítani (Cosplay)?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan lehetne megcsinálni a Naruto-ból Gaara-nak a lopótökjét? Láttam már képeket róla, és sokan egész jóra megcsinálták, de nekem ötletem sincsen, hogy hogyan valósíthatnám meg. Akinek van ötlete, vagy csinálta már az tudna nekem tippeket adni? Előre is köszönöm


2011. okt. 13. 11:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszi :D

pont az előbb találtam egy eredetileg Near hajat, de nagyon hasonlít, talán még igazítanom se nagyon kell:


[link]


csak az a gubanc, hogy ez egy külföldi oldal, és onnan még soha nem rendeltem :S

2011. okt. 17. 20:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Fúúú ez nagyon jó. :D kicsit beállítgatod, lakkozod, zselézed és tök jó lesz. Szerintem az oldalnak nézz utána, mások mit írnak róla, mennyire megbízható. Esetleg nézz fel cosplayes fórumokra, aztán kérdezz rá, csak ismeri valaki az oldalt.
2011. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
oké, köszi a segítséget :)
2011. okt. 17. 22:32
 14/17 A kérdező kommentje:
hihetetlen, most meg pólót nem találok hozzá... azt hittem, hogy a paróka lesz a nehezebb
2011. okt. 18. 20:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Erre is van ötlet :D Vegyél fekete pólót, aztán ilyen rávasalós ruhamatricából vágd ki a mintákat. Vagy kereshetsz fehér ruhafesték spray-t és sablonnal megpróbálhatod.
2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :)
2011. okt. 19. 22:13
 17/17 anonim válasza:
Úristen!! mond hogy Gaara fan vagy!! Áh Gaara 4ever <33 (fangörcs) *-* <33
2014. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!