Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek...

Mit tegyek, hogy elengedjenek ebbe a buliba?

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok, eddig mindenhová elengedtek a szuleim vagyis ami úgy kb.25-km belul volt buli, most picit messzebb szeretnénk menni Ladies night-ra bulizni és nem engednek :( hogy tudnám oket rászedni? bennem pedig meg lehet bízni, csak mindig azt mondják hogy sok az ittas az utakon, de azért van jópár kivétel is szerintem, és a baj bárhol megtalálhat, nem muszáj messzire menni....tippek?
2011. okt. 13. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a bajuk hogy messze van és ha bármi baj történne nem biztos hogy időbe kitudnának menni eléd vagy egyéb más. Először is mivel vagy kivel mennél el milyen közlekedési eszközzel? Mert lehet hogy emiatt is aggódnak hogy vagy lekésed a buszt ha pedig autóval mész vagy akár beléd is rohanhatnak. Nekem nemrég egy hajszálon múlt hogy nem jött belém egy ittas idióta az úton és én józan voltam nem is buliból mentem haza hanem munkából és nagy mázlim volt hogy nem jöttek belém. Ilyen téren megértem a szüleid. Bár ne haragudj hogy részben mellettük állok de manapság már annyi baj történik. Esetleg amit még tehetsz hogy vedd rá valamelyik ismerősödet főleg olyat aki idősebb és a szüleid is ismerik és megbíznak benne hogy menjen el veled a buliba és figyeljen oda akkor talán el engednek, én így csinálnám. Sok sikert jó bulit ha mész :) drukkolok hogy el engedjenek.
2011. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én mindig a haverommal megyek bulikba és akkor elengednek a szüleim.De egyszer megbetegedett a buli napjára és akkor már nem engedtek el.Viszont van valami abba hogy mostanába sokat hallani hogy ittasan kocsiba ülnek és elütnek valakit véletlenül.A lényeg a barátoddal menny és akkor szerintem elengednek.
2011. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat...Barátokkal mennénk kocsival jovohéten pénteken, plusz tesómmal aki már most múlt 18, én értem hogy féltenek, de nap mint nap utazom busszal suliba,akk is torténhet valami az mindegy szerintem hogy messzire vagy kozelre, ha a baj akar így is úgyis utolér, de ilyenekre még csak gondolni sem akarok.....csak bulizniiii akarok, olyan jóó hely :S :))
2011. okt. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!