Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube-videót keresek!...

Youtube-videót keresek! Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Jópár éve láttam a youtube-on egy vidit, talán egy reklám lehetett. Külföldi videó volt.


A lényege, hogy egy srác ült a metrón, leült vele szemben egy csaj, és a csaj elkezdte utánozni a srácot. Ahogy ül, ahogy mozog, stb, majd a srác ezt észrevette, és már direkt "szivatta" a csajt, hogy vajon utána tudja-e csinálni a mozdulatait. A vége az lett a videónak, hogy a srác levette a pólóját, amit nyilván a csaj nem csinált meg egy metrónyi ember előtt. Aztán nagy röhögés minden oldalról, és vége.

Poénos videó volt, nemrég meséltem róla egy ismerősömnek, de nem tudom, hogy keressek még rá, mert eddig nem jártam sikerrel.

Remélem, ismeri vki! Esetleg ha egy linket is tudna betenni vki, annak nagyon örülnék! Köszi!


2011. okt. 13. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
lol erre én is emlékszem de ez nem reklámozott valamit? amúgy nemtudok linket adni :(
2011. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is reklámra gondoltam, azért írtam oda, hogy: "talán egy reklám lehetett".
2011. okt. 14. 21:48
 3/3 anonim válasza:
2016. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!