Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy próbáljak gátlások...

Hogy próbáljak gátlások nélkül táncolni? Nagyon szégyenlős vagyok, és félek, hogy kinevetnek, vagy ilyesmi. Még magam előtt sem tudok gátlástalanul táncolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tukor elott probalkozz elobb aztan amikor mar jol megy akkor, Hajra!

En is igy tettem tini koromba :D

2009. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szeress úgy, mintha még soha senki sem bántott volna meg..

Dolgozz úgy, mintha nem is lenne szükséged a pénzre..

Táncolj úgy, mintha senki sem nézne..

Énekelj úgy, mintha senki sem hallana"


Egyik kedvenc idézetem!!!!!

2009. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen olyan helyre menj szórakozni, ahol az a zene megy amit mindennél jobban imádsz, és a ZENE miatt mész el.

a zene irányítani fogja a tested, és senki nem foglalkozik azzal, hogy hogyan táncolsz, hiszen erre nincs "egy" tánc, ahogy "kell" táncolni, mint mondjuk a keringőnél :)


ha ez sem megy, vegyél extasyt :DDDD(csak vicc)

2009. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én kb 1 éve breakelek és szokott lenni ilyen freezstyle ahol mindenki bemegy és mutat valamit én az eleén nagyon fostam mert féltem hogy kinevetnek kb csak 5 lépést tudtam és kifujt de rájöttem hogy nem kell félni mert az ember ahányszor próbálkozik akkor egyre jobban fejlődik:) jah és az a lényeg hogy lazulj el és szard le a negatív kritikákat:)
2009. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de azt olyan nehéz leszarni:) :S
2009. nov. 15. 15:25
 6/6 anonim válasza:
akkor igyál eggyet!:-))
2010. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!