Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet komoly thai box,...

Tíííbor kérdése:

Hol lehet komoly thai box, kick box, kung fu, tae kwan do stb. fogásokat, trükökket nézni a neten?

Figyelt kérdés

renkívül fontos kivitelezhető(a mindennapi életben egy támadó ellen is alkalmazható, eredményes) trükkök, fogások kellenének, azokról olyan video, melyben bemutatásra kerülnek azok végrehajtási módja, de csak ha megcsinálják benne a trükköket, és egy szót se mondanak róla, hogy hogyan kell csinálni, végülis az se baj.


előre kösz


2011. okt. 31. 19:14
 1/3 anonim válasza:
El kell menni egy klubba. Magadban feleslegesen kínlódsz.
2011. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem teljesen értek egyet az előttem szólóval. Én és még néhányan összeverődtünk, és nekiálltunk netről leszedett videók meg még pár más forrásból. Gyakorolgattunk, egymást elemeztük, és mikor elmentünk ténylegesen egy terembe....... akkor mi voltunk a királyok!!!!!!! Na jó ez kamu, mármint nem voltunk királyok, de mint kiderült, volt egy-két dolog amit már nem kellett megtanulnunk. El kell menni jónéhány thaibox vagy kickbox edzésre, azért mert ezeknél a legtöbb a harc az edzésen. Ha már tudsz egy s mást, utána már bármibe belekezdhetsz, akár magadtól is. Nagy valószínűséggel rá fogsz jönni a helyes tecknikára!
2011. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A youtube-ra elég jókat tesz fel egy FLASHMAVI nevű felhasználó. De én sem ajánlom az otthon edzést, mert évekbe kerül, mire jól megtanulsz egy-egy mozdulatot helyesen. Ha ugyanezt edző nélkül teszed, esetleg rosszul gyakorlod be. Akkor viszont edző legyen a talpán, aki kineveli belőled a rossz beidegződés miatt rosszul tanult ütéseket-rúgásokat stb...
2015. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!