Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi van a maradj talpon színpad...

Mi van a maradj talpon színpada alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Matrac
2011. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Láncfűrészes gyilkosok. A mai adásban is hallottam egy sikolyt és egy láncfűrész motorját. A többieket biztos gyorsabban nyírták ki, kiáltani sem tudtak. :D
2011. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Habszivacs és elkapó emberek akik segítenek, teljesen biztonságos.(A sikoly a műsor része, hogy a szunyókáló néző felriadjon).Egyébként GTG nagyon gyengén mondhatni primitíven vezeti a műsort.
2011. nov. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nikol.T. válasza:
100%
Kb. másfél méter és szivacs. Elkapó emberek nincsenek. A párom a november 2-ai adásban szerepelt - a sokadik kérdésnél a "Medveczky Medvével" ő is lepottyant -, így első kézből ismerem a részleteket. ;)
2011. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Nikol.T. válasza:
76%
Ui.: A másfél-két méter az esési távolság a "színpad" vastagságának leszámításával. S mivel senki nem érkezik talpra - "nem marad talpon" -, ezért esély sincs rá, hogy bárkinek a feje kilógjon - belógjon - a színpadra "távozáskor". Ennél jobban még nem veséztem ki a dolgokat a párommal, de ha további részletek is érdekelnek - pld. hogy mi a lenti "díszlet" -, holnapra még szolgálhatok információkkal. :)
2011. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
83%
Igen, Nikol, érdekel. Köszi.
2011. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen jól vezeti a műsort GTG!!!
2011. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
49%
Átjáró egy másik dimenzióba.
2011. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
40%
A kínai nagyfal!
2011. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
69%
Nikoltól kérdezném, úgy tudtam hogy ez szigorúan titkos információ, melyet a résztvevővel szerződésben is aláíratnak, miszerint nem adhatja tovább, hogy mi van a színpad alatt. Hogy van ez most akkor?... Persze engem is érdekel, hogy mi van ott. :-) Eléggé hülye műsornak tartom egyébként, semmi extra nincs benne, sokan csak azért nézik szerintem, hogy borzongjanak, hogy "jaj nem tudta a választ akkor most mindjárt lezuhan, gyere apjuk most fog lezuhanni". Ez aztán tényleg baromi izgalmas... Nem tudnak már mit kitalálni, hogy felkeltsék az emberek érdeklődését (már akiét...) erre mindenki felkapja a fejét, hogy a szereplő alatt megnyílik a föld és lezuhan a rejtélyes semmibe. De hát annyira egyértelmű, hogy ha józan ésszel belegondolunk, hogy mi lehet ott: nyilvánvalóan egy matrac ahol Nikol is írta, mi más? Nem tehetik kockára senki testi épségét, bár még igy is necces, mert mi van ha valaki mondjuk kificamitja a bokáját egy rossz esés következtében? Esetleg azt is beleirják a szerződésbe, hogy ez esetben letesz minden kártéritési igényéről, mert ez "benne van a pakliban"? Ezen sem csodálkoznék... Szerintem tök gagyi ez a műsor, és nem lesz túl hosszú életü.
2011. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!