Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A sims 3-ba hogy lehet szellem...

A sims 3-ba hogy lehet szellemet csinálni?

Figyelt kérdés
Vagyis tudom csak mit kell csinálnom de nem tudom mit kell csinálni hogy kijöjjön egy olyan lehetőség hogy "Ó,én szellemem
2011. nov. 13. 05:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki meghal, akkor megjelenik a szelleme. De csinálni nem lehet.
2011. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok.

Egy oldalon olvastam, hogy elmész a temetőbe éjjel és egy szellemmel eléred a "Legjobb barát" szintet. Ezután ha rákattintasz a sírkőre, előjön, hogy "Vegye fel", de ez csak nappal működik. Utána az eszköztáradban lesz a sírkő és elvileg pár sim nap alatt megkapod az "Ó, én szellemem!" lehetőséget. Nos, nekem már eltelt 1 sim hét, de nem akar előjönni a lehetőség. Azt írja, hogy ehhez még jártasság sem szükséges.

2011. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

játszom már egy-két éve, de ilyen még nem volt :))

pedig össze is barátkoztak a simseim a szellemekkel és a kertben volt a sír :D

2011. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nekem már sikerült,hogy én is szellem legyek.

így:Legjobb barátokká kell válnod a Szellem-el,és utánna megkérdezed hogy nem-e akar veled élni és persze ilyenkor már igen-t mond...nekem így sikjerült,de aztán 2-3 napon belül igazi Sim-é változott :(

2012. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amint látom elég későn írok már, de hátha tudok valami újat mondani, mosz szeptemberben fog megjelenni a Természetfeletti Erők kiegészítő ahol más a CAS-ben tudsz szellemet csinálni, még azt is be lehet állítani, hogy mi volt a halálneme.
2012. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*most szeptemberben
2012. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem sikerült,úgy 2 órája.Előjött (sim időben kb. 1 héttel a sim halála után) az "Ó én szellemem" opció. Lett egy szellem gyerek,aztán visszaváltozott emberré a szellem.(Mikor életre kelt a szellem,a felesége csak az ex-e lett :((()Máshol azt olvastam h a kórházban kell dolgozni (h életre keltsd), de a simem épp munkanélküli volt. Szóval csak várnod kell türelmesen.:))))Sok sikert!
2012. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
(Előző vok)Én a saját simemet öltem meg. És beszéljen a simed a másikkal mielőtt megölöd.(pl. egyszer azt csináltam,h a férjét rögtön megöltem,de ő azt se tudta h van férje :D)
2012. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én nem rég kezdtem újból a sims 3-at a világban 5-6 hét telt el.A küldetést a szakácsom kapta meg,mikor éppen hamburgert sütött.Kapott hívást a küldetés ez volt:"ó én szellemem".Az a lényeg 1.-nek fel tudsz támasztani egy halott-at,ha többször akarod ismételni az már 5000 simelon/próbálkozás.Nekem nem támadt fel de tok vele játszani.A szellem az 1-ik lány sim-em halott férje volt.Csináltak is egy gyereket lefogadok szellem lesz :) .

Már csak egy kérdés van:fözzem meg az ambróziát és élleszem fel a szellem-et?

2014. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gx95 válasza:

igazából lehet csinálni szellemet a MasterController-el csak töltsd le ezen az oldalon: [link]


A VERSIONS-nál tölts le a Base-Modot,Cheatset és a Integration-t ha rámész ezekre bejön egy oldal ahol megy az aljára és ott van hogy pl:NRaas_MasterController_V128.zip alatta van egy download katt rá és a letölt egy mappát,benne egy PACKAGE fájlal.

De mivel ez Package fájl úgyhogy ezt tett ide Electronic Arts/The Sims 3/Mods/Package. De ha nincs Mods mappád akkor itt töltsd le: https://www.youtube.com/watch?v=nHrbTNzoJm4.itt katt a Show more ra és keresd meg a Framework Folder-t és a linket töltsd le kapsz egy FrameworkSetup mappát,a mods mappát másold ide Electronic Arts/The Sims 3 amiket meg letöltöttél MasterController Package fájlokat tedd a ide Electronic Arts/The Sims 3/Mods/Package és kész indítsd el a játékot,de a főmenünél ki kell jönnie egy ablaknak azt meg pipáld ki amikor a városnál vagy akkor menny a Család készítésére és az alapoknál megjelenik egy négyzet kattints rá és lesz 6 kis kocka abba van ember,vámpír,vérfarkas,tündér,boszi,szellem és egy dzsinn. Így készíthetsz egy szellemet vagy más egyebet.Remélem segítettem!

2014. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!