Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudod már hogy hol fogod...

Tudod már hogy hol fogod tölteni a szilvesztert? Általában szórakozóhelyen vagy házibuliban vagy otthon töltöd? Kikkel? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Igaz, még odébb van a szilveszter, de gondolom vannak olyan emberek, akik már most tudják, hol töltik az év utolsó napját. Érdekel, hogy ki hol fog szilveszterezni illetve, hogy kikkel (családjával, párjával, barátaival..).

Kérlek életkort és nemet írjatok!

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 14. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mindig az utolsó pillanatban szokott kiderülni. Ha a párom beosztják dolgozni, akkor valószínűleg valamelyik barátnőmmel töltöm, ha nem, akkor vele kettesben. Jó lenne, mert szilveszterkor van az évfordulónk is, és mindig együtt szoktuk ünnepelni.
2011. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki legyen olyan kedves jelezni moderátornak, hogy tegyék át az Ünnepek kategóriába. Csak most vettem észre, hogy van ilyen kategória is. Köszönöm!
2011. nov. 16. 14:13
 3/5 anonim válasza:
100%
Én házibulit tartok , és barátok lesznek+ nekik is a barátaik , ilyen nyílt körű party lesz :D 14/L
2011. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs! :/ Eddig mindig barátnőimmel szilvesztereztem vmi házi buliban, de most megromlott a viszonyunk és nincsenek más bulizós barátaim.. Nem fogok itthon ülni, az biztos, előbb megyek el egyedül valahova, de, hogy mi lesz azt nem tudom..
2011. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megyünk is valahova,csak néhány órára és szolidan,mert akkorra már 34 hetes kismama leszek.
2011. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!