Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljon egy csapat 14...

Mit csináljon egy csapat 14 éves? Pénteki napról lenne szó.

Figyelt kérdés

Rég voltunk így együtt, ezért megbeszéltük, hogy pénteken elmegyünk valahova.

Valami olyan kéne, ami estig leköt minket. Néztem, de sajnos akkor nincs semmi fesztivál, pedig a Fridge-en is milyen jó volt.... Koncertek tudnak nagyon drágák lenni, és nincs is olyan amit mindenki szeretne. Aztán szórakozóhelyekre nem engednek be.Azon is gondolkodtam, hogy csak sétáljunk pl. ligetbe, vagy Margitszigetre...

Ti mit szoktatok csinálni? Tudsz valami programról? Vagy olyan helyről, ahova beengednek?

14/l


2011. nov. 19. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen, azért gondoltam, hogy lesz pár ilyen válasz. Remélem anyukád büszke rád.
2011. nov. 19. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem bármely kávéházba,kocsmába ennyi idősen már beülhettek.sör szerintem már kiadnak nektek(legalábbis én már ittam sört ennyi idősen)de szerintem már nagyon hideg van,szóval inkább üljetek be valahova,vagy menjetek el vizipipázni,az is nagyon hangulatos:D

17/L

2011. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oh, köszi én is valami ilyenre gondoltam! Mondjuk vannak olyanok a társaságban akik, az energia italba nem mernek beleinni xD
2011. nov. 21. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
mozi, plázázás, valamilyen túra, dvdzés, házibuli , felelsz vagy mersz...
2011. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek kirándulni egyet az erdőbe!
2012. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!