Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljon az ember, ha...

Mit csináljon az ember, ha kutyasétáltatás közben szembejön vele egy csapat kóbor kutya, és piszkálni kezdik? Futni, támadni, várni, mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kutya nélkül azt csinálom, hogy úgy teszek, mintha nem venném észre őket, és semmiképp sem kezdek szaladni, inkább lassabban mozogni, a kezeimet pedig zsebre tenni, hogy ne vegyék hadonászásnak...


De hogy kutyussal együtt mit tennék???

Mert a kutyád már nem fog észre nem vételt tettetni...

Mi van, ha mondjuk megfogod a kutyádat, leguggolsz hozzá, simogatod. Vagy egész lefekteted és úgy simogatod, hogy ezzel legyen elfoglalva a te kutyád, és a kóborok hátha elmennek...? Hát nem tudom, hogy ez kivitelezhető-e?!

2011. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én fel szoktam venni a kutyust, de ez csak akkor megy, ha kicsi, nyilván egy dán doggal nehezebben kivitelezhető az én módszerem:) Esetleg próbálj vele irányt változtatni úgy, hogy elkerüljétek a kóbor kutyákat, ha időben meglátod őket.
2011. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kutya nélkül vagyok, elsétálok mellettük, ha kutyával(3 hónapos) akkor viszont oda kiáltok hogy tűnés! és lépek egyet feléjük és már szaladnak is. (3as falkában kóborolnak szegények kis szépek amúgy, vizsla méretűek.)A sajátomat nem szoktam felkapni a földről, hacsak nincs életveszélyes kutya mellettünk.
2011. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a másik irányba mész (ha időben észreveszed) , vagy elijeszted őket mást nagyon nem tudsz csinálni szerintem , a kutyafelkapás meg nehezen kivitelezhető mondjuk egy németjuhásszal :)Nekem eddig az elijesztés bejött.
2011. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!