Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá, hogy...

Hogyan jöhetnék rá, hogy mihez értek igazán?

Figyelt kérdés
Mindenkiben vagy egy x-faktor, csak a kérdés az, hogy mikor jön rá? A legtöbb haverom bizonyos dolgokban (pl rajz, zene stb) kiemelkedő. Amióta az eszem tudom, nálam nincs ilyen dolog. Mindenhez értek egy kicsit (alap szinten). Rengeteg hobbim van/ volt, melyeket idővel vagy meguntam, vagy már nem érdekeltek. Egyik dolognál sem éreztem azt, hogy nekem azzal kell foglalkoznom hosszabb távon, mert a sajátomnak érzem. Sokszor évek után jöttem rá, hogy XY dolog nem megy, nem tudok fejlődni. Csak az idő döntheti el azt, hogy az ember mihez is ért igazán? Hogy lehetne gyorsítani rajta? 21/f

2011. dec. 16. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van hobbid az már jó kiindulás.Tudod sokat számít az ha az ember szereti is amit csinál(sajnos kevés emberről mondható ez).

Ha van amit szeretsz csinálni de nem megy akkor tegyél meg mindent a fejlődésed érdekében!Tudod minden munkában egy valami számít,a rutin és az évek.Szóval hajrá! :)

2011. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!