Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 évesen korai bulizni?

15 évesen korai bulizni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Szeretnék menni bulizni, sok ismerősöm jár, de a szüleim mindig mondják hogy ráérek még.Tényleg ráér még? Ti hány éves korotoktól mentetek bulizni? A szüleitek milyen feltételeket szabtak?

Normális válaszokat kérek!!


2011. dec. 17. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

17 vagyok, és nem nagyon járok ilyen helyekre.

Szüleim engednének, azt mondják tudják, hogy nem csinálnék hülyeséget, évek óta elengednének, de nem vonzz az egész.


Ha az átlagot nézzük, már bőven mehetsz bulizni, ha érdekel.

Viszont ráérni is ráérsz, mert amúgy is a jobb helyeken csak 18 fölött engednek be.

2011. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráérsz meg, addig marad a házibuli. -_O
2011. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen voltam először diszkoban.

12 évesen házibuliba, akkor a bátyámmal mentem azért engedett anyám.

A diszkóról anyu sokáig nem tudott, titokba mentem 15 voltam amikor először úgy mentem hogy anyu is engedett.

Valóban rá érsz még amúgy ne maradsz le semmiről.

Én magam részéről azért nem bánom hogy már akkor mentem, mert én 17 éves koromig kitomboltam magam, most viszont már nem voltam 2 éve, akkor is szilveszter volt.

Nem is tudnék menni, mert gyereket nevelek, de nem hiányzik.

Viszont van 2 volt osztálytársnőm akik nem jártak bulizni 18 évesek voltak hogy először mentek, most 21 évesen mindketten gyereket nevelnek és hétvégente inkább lepaszolják a gyereket hogy tudjanak menni bulizni.

2011. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek abban igaza van, hogy ha akarsz menni valahogy oldd meg, mert nem fogod magad kiélni, és majd később idősebb korodba fogsz ilyen helyekre járkálni.

Nekem is van egy már majdnem 50 éves ismerősöm, 2-3 gyereke van, és folyton csak bulizni megy, ott b.ssza el a pénzét, stb.

2011. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!