Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátnőim ma mennek bulizni...

A barátnőim ma mennek bulizni de én nem merek elmenni:S mi hány évesen voltatok először buliba?

Figyelt kérdés
a bnőim 14 évesek és már majdnem mindegyiknek van pasija meg iszik és én nagyon nem vagyok odavaló,nemérzem jól velük magam mer feszengek meg nincs is semmi jo bulizós ruhám. 14/l
2010. jún. 9. 19:01
 1/9 anonim válasza:
Hát most 2 választásod van nem mész most majd később mert mindenképpen oda fogsz jutni:D és még egy ideig normális vagy. Vagy a másik, hogy most elmész és egy pár hónapra rá már hiányolod a f*szt és el kezdesz inni is szép sorjában jön minden mint a 14 éves barátnődinek. SZóval te tudod.
2010. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én csak 13 vagyok, de nekem is megvan erről a véleményem...

Szerintem nagyon hülyén néz ki egy lány, főleg ha kiskorú amikor egész este csak vedel és kitudja kiket, miket szed össze. Én tuti nem leszek ilyen...azért, hogy menő legyek nem halok meg májbetegségben meg ilyenekben 20 évesen.

Ha nem érzed, hogy oda tartozol akkor ne menj :). Te legalább nem akarsz 20 évesen meghalni. Ha meg nem hagynak békén továbbra is mondj nemet ha nem szeretnél menni.

13/L

2010. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én is 14 éves vagyok, 13 évesen voltam először discoban. Nem bántam meg, igaz én itt csak a faluban voltam először, nagyon tetszett elég sokat járok most is. De már a közeli városokba is átjárok havonta. Néha iszok is, cigizni nem cigizek csak nagyon nagyon ritkán. Drog eggyátalán nem, de ez mellett is 4es tanuló vagyok. Jah, és szombaton ballagok, gondolom te is mivel 14 éves vagy, szerintem menny el bulizni a 7végén, nem fogod megbánni. :)

puszi

2010. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"azért, hogy menő legyek nem halok meg májbetegségben meg ilyenekben 20 évesen"


Jó lenne ezt a nézetet erősíteni a mai fiatalokban.

2010. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy nem érzed velük jól magad, nem vagy odavaló... Akkor mi a kérdés? Nem muszáj a barátnők után menni, mint egy birka.

18/L

2010. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hagyd őket hadd szedjenek össze minden szart

(itt gondolok pasasokra meg nemi betegségewkre is...)


mi az hogy isznak??? dunába velük! nehogy elmenj!!

2010. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne menj el. 17F
2010. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem muszáj egy buliban pasizni és leinni magad, lehet csak simán táncolni és jólérezni magad, ehhez persze olyan bnők is kellenek. ha a tieid nem olyanok és tényleg csak feszengenél, akk ne menj, mondd,h. nincs kedved.
2010. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolod hogy nem erezned ott jol magad ne menj el .Az nem "menoseg" ha minden bulira elmensz , jol berugsz s lefekszel minden fiuval . Hat en most 14 vagyok s aszem tavaly voltam eloszor buliban , amugy eleg jol telt . De sose szoktam inni meg ilyenek.
2012. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!