Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó Szilveszteri helyeket...

Jó Szilveszteri helyeket ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk és bnőimmel szeretnénk egy fiatalos, jó hangulatú , jó zenés, de nem "elvetemült" helyre menni, tudnátok ilyeneket ajánlani? (Budapesten)
2011. dec. 23. 14:42
 1/7 anonim válasza:
44%
Nagy tudomány kell ahhoz hogy pesten ne találj magadnak olyan bulit ami tetszene neked :)
2011. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akár hiszed, akár nem, tényleg nagy "tudomány" kell hozzá, annak aki nem jártas...

a legtöbb budapesti szórakozóhely Szilveszterkor tömve van a nyerészkedés céljából és éjfél után már csak a ki az erősebb kutya és pogó harc megy... nem mindenki kedveli ezt

2011. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én találnék olyan helyet ami tetszene mindig :) amúgy meg ha nem akarsz nagy tömeget házibuli ;)
2011. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor talán segíts érdemben...?
2011. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem nagyon ismerem pestet de volt szerencsém beleszimatolni az ottani éjszakai életbe :) a Studio-ba voltam anno ott az eléggé jó hely bár sztem fullon lesz pesten mindenhol sokan lesznek minden szórakozó helyen ezért mondtam h inkább házibuli :)
2011. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elkéstem az igaz, de sztem is menjetek át valamelyikőtökhöz ahol mondjuk nem lesz otthon a család, vagy nem zavarja ha hangos a zene, tudtok táncolni meg ilyenek. Szerezhetsz vmi jó CD-t, vagy te is letölthetsz kedvenc dalokat, kiírod CD-re és azt beteszitek.
2012. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 19:51

áááááháháháHÁHÁÁÁHHÁÁÁÁ sírok rajtad ember X'D

2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!