Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszteri bulit rendezek....

Szilveszteri bulit rendezek. Ajánlanátok valami jó programot, tevékenységet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi idén karaokezni fogunk, legalábbis benn a tervben.

Én leszek ugymond a zenefelelős, meg a 'józan ember' mert valahogy közlekedni is kell majd(igaz házibuli lesz)

de már szedtem le egy karaoke progit, meg bele 2000 valamennyi zenét, és meg van oldva:)

ezenkívül iszogatunk-én nem- meg kaja, tüzijáték eseleg

2011. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
CS 1.6 :D
2011. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 órás mosóprogram.
2011. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Norton Antivirus
2011. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Activity, de kellék nélkül. Nincs vesztes, se nyertes, az elveszi a játék örömét. Minimum négy fő kell hozzá. Egy fő gondol egy filmcímre, megsúgja a másodiknak, aki elmutogatja a harmadik-negyediknek. Ha kitalálták, akkor a második súg egy filmcímet (vagy bármit, de nekünk ez jött be legjobban) a harmadiknak, és a negyediknek-elsőnek kell kitalálnia. Így megy körbe.

Mi úgy belefeledkeztünk, hogy végül fél egykor jöttünk rá, hogy elmúlt éjfél, hehe...

2011. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Mi megnéztünk egy horror filmet tavaly és ki mentünk éjszaka

És totál be rezeltünk utána be mentünk a várossba shoppingolni kár hogy nem volt túl sok bolt nyitva de reggel is mentünk

2011. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
te rendezed és nincs programötleted? milyen házigazda leszel? valsz ez egyben az első és utolsó bulid is lesz ha ilyen ötletgazdag vagy... házigazdának lenni felelősség, nem annyiból áll hogy jönnek aztán lesz valahogy. ugyan nem szilveszteri bulit, de 3 napos nyári haveri összejövetelt szerveztem már kétszer. elsőn 6an voltunk csak, de mitmondjak, kell szervezni hogy minden gördülékenyen menjen, senki ne érezze magát kellemetlenül, ha megakad valami akk tudjunk továbblépni. és a spontán programtervezés ugyanugy beletartozik mint az hogy beszerzed a kaját stb stb. ezt nem lehet úgy hogy nemvagy kreativ és nincsenek ötleteid, vagy majd szilveszter este is itt fogsz kérdezgetni, hogy "tart a bulim, nemtudom milegyen, összetörték a dohányzóasztalt és 3an kefélnek a hátsószobában, mit tegyek, ajánlanátok valamit?"
2011. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
uccsó: nem azért nincs ötletem mert nem vok kreatív (am van ötletem csak gondoltam ti tudtok ajánlani vmi nagyonjót) hanem azért mert már kb 6-7 bulit szerveztem (halloween-i,szilveszteri, ilyesmi) és már minden programötletet ellőttem. Különben meg azt sem akarom h minden annyira meg legyen szervezve, h ne ilyen menetrendszerű legyen hanem inkább szabadabb!! Másrészt pedig ezt a kérdést nem afféle utálkozó embereknek írtam ki akik ahelyett h normális ember módjára segítenének, inkább lecseszik az embert a tipikus "miért nem találsz ki vmit?? " kérdéssel. Szóval ha csak ennyit tudsz írni akk inkább ne írj!!
2011. dec. 13. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is házibulizunk,és én pl csinálni fogok Részegedj okosan pályát és azt játszuk :)
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XD
2011. dec. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!