Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy táncolni...

Hogyan tudnék úgy táncolni egy buliban, hogy ne legyen égő? Csak mert nincs szinte semmi ritmusérzékem, így nem tudok táncolni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
El kell menjek egy buliba, ahol rengeteg ismrős lesz.Még nem látták ,hogy hogyan táncolok, de ha meglátják, akkor a sárga földig sülyedek,mert nem tudok táncolni.Kérlek segítsetek és mondjatok valami ötletet.
2011. dec. 25. 23:42
 1/2 anonim válasza:
Ha buliban táncol valaki, attól még nem azt nézi mindenki. Érzik a kisugárzásod, és ha magabiztos vagy és jól érzed magad, azt hidd el, tapasztalatból mondom, a környezetedben lévő emberek is érezni fogják. :) csukd be a szemed, ha segít igyál egy kicsit, érezd meg a zene ritmusát, és ne próbájl szteppelni, vagy hipp hopp mozdulatokat csinálni :) csak hagyd, hogy vezessen a zene. Vagy ha ez nem jött be, csináld azt, amit éppen egy másik barátod/barátnőd :D
2011. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbáld azért megérezni a ritmust, a mai zenéknél nem nehéz, csak figyeld a mélyebb hangokat, az egyenletes tuc-tuc-tuc-tuc -ot. Vagy ha van olyan lámpa, ami ütemre villog, nézd azt.


Táncolni meg én se tudok, de azért kitartóan próbálkozok. A tánc alapjai:

-rugózás, lötyögés. enyhén hajlítsd be a térded és mozogj ütemre, mozgasd a törzsedet is.

-fej. bólogass a fejeddel, valahogy úgy, mint a rockerek, csak ne olyan erősen.

-kisugárzás. húzd ki magad, fel a fejjel és vigyorogj, mint a hülye.


én 4-5 feles után már egész gördülékenyen tudom mozgatni magam. ja és még valami, ha egy csajjal táncolsz, akkor ne fogd meg a kezét, és ne vezesd, ahogy apádéktól tanultad. Állj mögé, simulj hozzá és csinálj úgy a csípőddel, mintha dugnád, esetleg fogd meg a derekát. ilyen ez a 21. század...

2011. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!