Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 40 éves, egyedülálló, vagány...

40 éves, egyedülálló, vagány csaj vagyok. Hova tudnék elmenni szilveszterezni, vagy honnan szerezhetnék tudomást "nyitott" házibulikról?

Figyelt kérdés
Vagy adjak fel internetes hirdetést, hogy szívesen csatlakoznék egy társasághoz? Kaját, italt is vinnék magammal, csak sajnos nincs társaságom egy jó szilveszteri bulihoz. :(
2011. dec. 27. 16:46
 1/5 anonim válasza:
nemtudom milyen zenét szeretsz, de sztem megéri olyan helyre menni, amit a mai fiatalok menőnekn tartanak (feltéve ha diszkóba szeretnél menni), pl ahol dubstepet, electrot, vagy éppen r'n'b-t vagy technot játszanak. a hajógyári szigeten többféle diszkó van, attól függ melyikhez van kedved, meg tudod nézni neten, vagy vmelyik kisebb diszkóba is elnézhetsz. házibulikat most hirtelen nem tudok mondani, és nem is tudok h lenne olyan nyitott dolog, ahova mehetnél, ezt meg tudod nézni neten. remélem segítettem(:
2011. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de tök egyedül vagyok, barátnőim mind a pasijukkal/férjükkel lesznek, így a disco kilőve. Olyan jó lenne csatlakozni valami idegen társasághoz, ahol barátkozhatnék, esetleg ismerkedhetnék.
2011. dec. 29. 16:49
 3/5 anonim válasza:
Velem.. Ha idén is érdekel..
2012. dec. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, érdekel :) Sajnos megint egyedül vagyok.... Mire gondoltál?
2012. dec. 30. 14:23
 5/5 anonim válasza:
Egy jó bulira :)Irhatsz privit is
2012. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!