Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem jön össze a szilveszteri...

Nem jön össze a szilveszteri buli, most teljes patt helyzetben vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Úgy volt lesz egy buli egyik ismerősömnél, ahova jönnek más ismerőseim, na de az egyik utolsó pillanatban nem jön, így a másik se. Aki meg tartja a bulit azzal annyira nem lehet szórakozni, kedvelem, csak olyan magának való. A haverjai lesznek még ott de őket nem ismerem.

Ez amúgy Pesten lett volna, én alapból nem pesti vagyok csak suli miatt járok oda. Barátnőm is ott van, ő már sajnos elígérkezett barátnőjéhez, oda meg nem érdemes fölösleges harmadikként mennem. Az egész szilveszteri buli is csak arra volt jó hogy legyen indok felmennem pestre mert akkor előtte és utána végig együtt lehetnénk mielőtt kezdődik neki a sulija.

Így most nincs hol töltenem a szilvesztert, mehetnék nővéremhez és akkor közel lennék barátnőmhöz, de nővéremnél nem szívesen lógnék szilveszterkor, ahogy ő se várna szerintem.

Maradhatnék itthon, de itthon is lesz buli amit anyám szervez és egy részről nincs kedvem hozzá, más részről akkor a barátnős gond még mindig nem oldódik meg. Illetve haverom megy itt egy buliba de az beugrós én meg azért nem fizetek hogy nem ismerek senkit. Mit tegyek? Menjek el oda ahova meghívtak még ha valószínűleg nem is fogom jól érezni magam, vagy nővéremhez, de ott se. Viszont együtt lehetek barátnőmmel a többi napon. Vagy maradjak itthon? Esetleg van valami jó pesti buli ahol bár nem ismerek senkit de jó a társaság és a program és nem drága, bár ez is csak egy ötlet.


2011. dec. 29. 10:39
 1/2 anonim válasza:
Ó hát én kicsit kevesebb opcióval de ugyanígy vagyok...Mehetek idősebbekkel,itthonra bátyámék jönnek,az én osztályom meg nem tart idén közöset mert csak.Van persze 1-2 szórakozóhely ami tart értelmeset de most 1-2en odamenni nem látom értelmét...Lehet előjön belőlem a lázadó és "oké hogy egész évben bulizni akartam de most hogy muszáj nem kérek belőle" címen itthon maradok..
2011. dec. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit nyugtató hogy nem csak én szenvedek a hol legyek szilveszterkor kérdéssel


nem fárasztalak titeket vele de a lényeg h nekem se jött semmise össze

én se vagyok pesti de gondolkozom hogy egyedül elmegyek

de azért egyedül lány félek bár ilyen utca bálokon meg ilyenek tuti összelehet hamar barátkozni

viszont ilyen nagy bulikba nekem sincs kedvem egyedül menni

de otthon sem akarok ülni

2011. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!