Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Animecon általában hol...

Az Animecon általában hol szokott lenni, és mi a lényege? Idén is lessz?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam róla, mert szeretem az animéket. Azt mondták hogy be lehet öltözni oda bármilyen anime szereplőnek, és én annyira szeretnék egyszer beöltözni Temarinak (Naruto). Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2012. jan. 1. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Főleg Budapesten szokott lenni, a Hungexpón, Millenárison vagy a Pecsában. Néha más nagy városokban is van.


A lényege az, hogy a magyar animés-mangás-j/k-rockeres emberek összejönnek egy több ezer fős rendezvényre. Itt lehet ismerkedni, barátkozni, összejönni barátokkal, vásárolni animés, mangás, gameres stb. cuccokat, van sok program, táncpad, karaoke, cosplay versenyek, rajzverseny. Nagyon jó egy con, és minden korosztályból jönnek rá emberek.


És igen lesz idén, április 14-15-én lesz Tavaszi Mondocon. Aztán lesz ősszel is és lehet, hogy karácsonyi is lesz.


Bárminek be lehet öltözni animékől, mangákból, Star Warsból vagy egy együttesből, szóval bárminek. Én már láttam Darth Vader, Pedomaci(Ő mondjuk szlovák volt.) és Slash (Guns N' Roses)cosplayert is.

Én is szoktam cpzni Hungary-chant, a Hetalia animéből és mangából.


Ha még valamire kiváncsi vagy, akkor dobj pü-t. :)

2012. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
leSZ! LESZ! LeSZ!!! nem hosszú sz-szel!!! egyébként sok helyen rendeznek, pecsa..hungexpo.. stb
2012. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!