Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Watchmen rajongók vannak itt?...

Watchmen rajongók vannak itt? Fórumot ismer valaki?

Figyelt kérdés

Esetleg fórumot ismertek, ahol lehet ehhez hasonló érdeklődésű embereket találni?

Nagy rajongója vagyok a Watchmennek, a képregénynek és a filmnek egyaránt, de kíváncsi vagyok hogy más mit gondol erről a témáról. :)


2012. jan. 3. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én épp most készülök megnézni a rendezői változatot (215 perc). Amikor ment moziban, az összes ismerősöm leszólta, már kíváncsiságból is megnéztem és nekem nagyon bejött. Van hangulata az egész filmnek.
2012. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A leghosszabb verzió, az ultimate cut is baromi jó, ha tetszik a film szerintem azt érdemes megnézni. :) Én mondjuk még a rendezői változatot nem láttam, de sejtem, hogy abból csak a fekete fiú által olvasott képregény hiányzik - ami megjelenik a leghosszabb verzióban.
2012. jan. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!