Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek menni fog?

Szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés

Ma voltam táncon, még most csak megnéztem, hogy milyen és ez csak hetente van jövő hét szerdán én is megyek! Mondták, hogy nehéz de próbáljam meg én a 16-17 évesekkel leszek mert már azt mondták, hogy vagyok annyira érett és már magas is lennék a kisebbek között meg ott is van velem egy idős a nagyoknál! Szerintetek menni fog? Próbáltam gyakorolni a lépéseket (amit megjegyeztem) és elég jól ment kivéve az egyik (nem nagyképűségből mondom)

Szerintetek fog menni? Hogy tudnák gyakorolni az órára de ott elég sokat tudnak és félek, hogy ha nem megy nem fogok tudni járni! Azt mondták, hogy megpróbálom és eldöntöm, hogy szeretném-e? Még sose jártam táncra és nem tudom......

13/L



2012. jan. 4. 19:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is táncoltam. Milyen táncra jársz?? Amiket elmondtál ezek alapján biztosan menni fog, csak bízz magadban!!
2012. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hip-hop és ez lesz az első! Van ott pár ismerősöm meg a velem egy idős csaj örül nekem a legjobban esetleg ha találkoznák vele (mert itt lakik a szomszéd utcába)és megmutatna pár dolgot? Félek, hogy ha valami nem fog menni kiröhögnek vagy ilyenek! A tánctanár kedves nem haragszik ha valamit nem tudnak de én akkor is félek!
2012. jan. 4. 20:07
 3/12 anonim válasza:

Ismerôs az érzés!! ;)

Gyakorolj sokat!! Talán akkor magabiztosabb leszel vagy, ha már beilleskedtél hozzájuk. Sok szerencsét!! :D

Elsô voltam. ;)

2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Miért te is így éreztél először?
2012. jan. 4. 20:16
 5/12 A kérdező kommentje:
A beilleszkedéstől is félek pedig mondom vannak ott ismerőseim, barátaim meg megkérdeztem a többeiek előtt is, hogy nem- e lenne baj és nagyon jó volt, hogy azt mondták, hogy nagyon örülnek nekem és menjek nyugodtan!
2012. jan. 4. 20:25
 6/12 anonim válasza:
Igen, nálam is így volt és van. A beilleszkedés jelent nekem a legnehezebb gondot, fôleg, ha nálam idôsebbek vannak.
2012. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem jobb így, hogy idősebbek mert a mostani velem egyidős 12-13évesek hát elég bunkók tudnak lenni! De legalább rajtuk látom, hogy örülnek, hogy megyek és 1-2 hét és megszokom!
2012. jan. 4. 20:38
 8/12 anonim válasza:

Hát szerencsére nem mindegyjik. xd

Amelyik meg az azt hagyni kell. :P

Nekem még két helyre kell beilleszkednem, de az egyik helyen nagyon éretlenek vannak 13,12 évesek, azokkal ösze sem fogok barátkozni, a másik pedig aránylag jó. :D

2012. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen itt a 12-13 éves csoport táncból nagyon éretlen volt ezért mondták, hogy én már nem oda vagyok való hanem a nagyokhoz! Mint ha más világba kerültem volna a mi sulinkba azért már a 7.esek érettek!
2012. jan. 4. 21:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen azért nem mindegyik bunkó szerencsére:)
2012. jan. 4. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!