Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vámpírnaplók: könyv- vagy...

Vámpírnaplók: könyv- vagy tévésorozat?

Figyelt kérdés
Ti melyiket szeretitek jobban? Ki(k) a kedvence(i)tek?

2012. jan. 13. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a könyvet a 3. részig olvastam de nem nagyon tetszett. Viszont a sorozat úúú nagyon bejön és Damon *-* eszméletlenül jó pasi <3
2012. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg Katherinet is :D
2012. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tévésorozat sokkal jobb, a könyv az eléggé elvont, legalábbis nekem nem jött be. Viszont a Stefan naplója, az már egész jó, az nagyjából a filmet írja le. Legalábbis eddig az első rész jelent meg, nekem az tetszett.
2012. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő tetszett/tetszik. A könyv tényleg sokkal elvontabb, de ez engem nem zavart, sőt... Damon az akit a könyvben és a filmben is nagyon bírok. A könyvben Elena is jobb és ezért ott jobban tetszik, de abban még Meredith személyisége az ami bejön. A tévésorozatban még Katherinet bírom a személyisége és az esze miatt. Itt Elena szerintem már nem olyan jó. :S Meg most a legújabb részben Klaus... tök jó volt. Stefant is bírtam, de a mostani részekben már nem. :)
2012. jan. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sorozat jobb. A könyv nekem néha már túl romantikus, vagy túl sok benne a fantasy.. pl ezek a róka-akármik az 5-6 részben.. meg hogy egy csomó minden volt már az elena, de még mindig olvasom (6, résznél tartok) mert néha látok kiírásokat hogy mi történt a könyvben és akk kiváncsi vagyok. szal visszatérve a könyvre az sem rossz de a sorozatot könnyebb felemészteni, mert abban nem történik egyszerre annyi minden. A sorozatban a kedvencem a Damon volt, de így a 3. évadra teljesen elpuhult, nyálas lett, de persze még most is helyyesnek tartom, de a nagy kedvencem most már Klaus. Neki is imádom a pofikáját, meg a természetét is meg a hangja..*-* Lányok közül a Rebeccah, és a Caroline a kedvenc. A könyvben egy karaktert szeretek: Damon.. Ott szerencsére még nem lett elena őrült, és még mindig ugyanolyan kegyetlen tud lenni, mint amilyen az első részben. Neked mi a véleményed?
2012. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a könyv első négy része pocsék.5-6-7 fantasztikus igaz én először ezt a hármat olvastam el és utánna a többitt
2012. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én imádom a könyvet. Furcsa módon a sorozatot néztem először, csak azután kezdtem bele a könyvbe, de imádom. Én szeretem, hogy egy kicsit misztikus, fantasztikus. A sori se rossz, de mióta aszalták Klaust, már nem jön be annyira. Viszont újból előtérbe került a szerelmi háromszög, amin az egész alapul.. és ez tetszik. A sorozatban tehát Damon a kedvencem, és Klaus, de nem vagyok Delena fan. Elena(Nina) irritál, nem szeretem vele látni. A könyvben a kedvencem egyértelműen Damon, ráadásul ott egészen más... nekem az éjszemű Damon jobban bejön. És a könyvben kifejezetten Delena párti vagyok. Ezidáig csak a 7. részig jutottam, de amint megtalálom a 8-at, azonnal lecsapok rá.
2012. máj. 24. 18:57
 8/8 Neszi Petra ***** válasza:
A sorozat szerintem jobb
2014. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!