Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket kérek?...

Őszinte véleményeket kérek? Hogy tetszik a blogom? Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés
[link] nemrég kezdtem, és kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e folytatnom, vagy maradjak a naplónál.
2012. jan. 21. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kismillió ugyan ilyen van. De magadnak, magad miatt írod, nem?
2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, elsősorban magamnak írom, de másoknak is. ha nem így lenne, naplót vezetnék
2012. jan. 21. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig akárhogy nézzük ez a egy napló..Csak éppen nem a kis könyvbe tollal írod le ezeket,hanem a számítógép billentyűzetével fel a világhálóra..


Én is írok ilyet,csak én tollal,és könyvben..Már 20 éve írom,és ma érdekes visszaolvasni,hogy milyen gondolataim voltak 16-18 évesen..

38/N

2012. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár éve én is füzetbe írtam, csak most már meguntam azt a formát. De a világhálónak annyi az előnye, h itt jobban betartom a helyesírást meg a mondatformázást, míg a naplóba elég keszekuszán írtam, sokszor átsiklottam a helyesíráson is, mivel mások nem olvasták, de itt meg rákényszerítem magam a helyes fogalmazásra és helyesírásra.
2012. jan. 21. 19:54
 5/6 bremai válasza:
Ez egy napló. A neten. Kismillió ilyet találsz. Annyira nem érdekes, hogy kitűnhess vele. Ha neten marad, megsérthetsz vkit benne. Téged is megsérthetnek. A net elszáll, az írást elviszi a szél. A naplóban tárgyiasítod az életed, az időnek írsz. Vajon az unokád eléri majd a szolgáltatód, hogy hol a mama naplója? Vagy te egy élet múlva emlékszel milyen címen volt?
2012. jan. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól írsz.Mindenképp folytasd.
2016. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!