Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtanulni a...

Leah^^ kérdése:

Hogyan tudnám megtanulni a jobb agyféltekés rajzolást, vagy bármit, ami segít, hogy szépen rajzoljak?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra nem szeretnék járni,mert sokba kerül és mert nem vagyok kíváncsi rá,hogy hogyan cikiznek akik jobban rajzolnak. Hallottam egy könyvről is, Betty Edwards,de nem igazán szeretném megrendelni,ha van más módja is,hogy szépen rajzoljak. Előre szólok,hogy nagyon béna vagyok :D Tudna valaki segíteni?
2012. jan. 29. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem lehet!


a jobb kezesek a bal agyfélteküket használjak.

a bal kezesek a jobbat, épp ezért van az 1000 éves szöveg h a bal kezesek elvileg ügyesebbek, én is bal kezse vagyok és vizuális típus vagyok, mindig is jol ment a rajzolás is.

2012. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sok helyen olvastam pedig,hogy meg lehet tanulni és hogy az a "kezes" dolog hülyeség. én jobb kezes vagyok,de a ballal is tudok szépen írni,ha épp olyan a hangulatom :)
2012. jan. 29. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én egyszer már letöltöttem ezt a könyvet valahonnan,de sajnos azt nem találom, hogy honnan.

Talán innen megpróbélhatod letölteni. [link]

Ha mégsem jön össze, így kereshetsz rá.. :D [link]

2012. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Sok más ilyen kérdésnél is leírták a linket,de el lett távolítva,remélem itt nem lesz :/
2012. jan. 30. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :) Remélem sikerül! Majd írd már meg légy szí'!

Köszi! :)

2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Agykontroll rajztanfolyam - www.jobbagyfeltekesrajzolas.hu
2012. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarod, meg nem szereted ... bele se kezdj mert úgyse fogod tudni megtanulni.
2012. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!