Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jobb agyféltekés rajztanfolyam...

Jobb agyféltekés rajztanfolyam. Hallottál már róla? Esetleg valaki, aki már ki is próbálta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom, a kategoria nem passzol..
2011. jan. 20. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én letöltöttem a könyvet, elolvastam, megcsináltam a gyakorlatokat. Sokat fejlődött a rajztudásom. Azelőtt is volt némi tehetségem, de most sokkal szebben rajzolok. Mindenképpen megéri kipróbálni.
2011. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még tudod azt az oldalt ahonnan letöltötted? Előre is köszönöm :)
2011. jan. 21. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én voltam a tanfolyamon. Nekem vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, fejlődött a tudásom, de azért van ebben egy ravasz dolog. Ugyanis előtte nem tudtam se árnyékolni, se maszatolni, amit ott bemutattak és ezért lett látványosan jobb az összekép.

Szóval jó, meg vicces, de nem valami nagy szám, sok nem változik rajta.

2011. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hmm..értem

azt jól tudom hogy olyan 40-50ezer körül van a tanfolyam? Egyelőre még csak gondolkozom rajta, hogy megéri-e. Mindenesetre köszönöm a válaszaitokat!

2011. jan. 21. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

2. vagyok

igen, asszem 44ezer volt.... mondjuk volt akkor, mikor én voltam egy ilyen akció, hogyha ketten megyünk, akkor is ennyibe kerül...

nem tudom, hogy az él e még, szerintem nézz utána..:)

2011. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
U.I: karácsony után voltam 3 nappal:)
2011. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!