Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Napiszar.com vagy inkább...

Napiszar.com vagy inkább puruttya.blog.hu?

Figyelt kérdés
Te melyiket látogatod? :D
2009. jún. 1. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettő ítélkező, igénytelen, sz*r oldal, de attól még látogatom őket, mert néha vannak dolgok, amiket viccesnek találok. De inkább napiszar, mert ott több a kép, videókat pedig ritkán nézek. A kommentárok viszont mindkét oldalon (főleg napiszaron) elképesztő primitívséget és butaságot sugallnak.
2009. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
ugyan a szívem mélyén tudom, hogy nem kéne egyik oldalt sem látogatnom, de függetlenül ettől mind a kettőnek rendszeres látogatója vagyok, bár míg a napiszart mindennap látogatom a puruttyát csak hetente egyszer, az nem jön be annyira, egy kicsit unalmas szerintem
2009. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Viccesebb, hasznosabb és szórakoztatóbb!

Bár vetekszik vele a napiszar, de az is csak a szánalmas lúzer kommentelők miatt!

2009. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőt minden nap látogatni szoktam :D

a puruttya teljesen elmebeteg oldal (random bünti), a napiszaron mostanában csökkent a színvonal, (napi suna) kiteszik azokat a csajokat, azzal a sugallattal, hogy "sunáznám", akiket amúgy sz.rrá oltanának, hogy mennyire primitívek, és ostobák... vannak a napiszaron azért még néha vicces dolgok.

a kommenteken néha jobban röhögök mint a postokon, elképesztően sötétek :DDD (az átlagéletkor nem hiszem hogy meghaladja a 18-at, ha igen, akkor hatalmas nagy baj van)

2009. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napiszar, bár tényleg mostanában napi sunákat raknak ki, meg "i love napiszar"os képek.. a levelek néha viccesek szoktak lenni.. de már nem a régi
2009. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A napiszaros kommentelők nagy része a blogra való.Sajnos.A puruttya kultúráltabb és sokkal vadabb.Megfér mindkettő egymás mellett.
2009. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább a suna blog suna.downlinkz.com
2009. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!