Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Puruttya. Blog.hu honnan...

A Puruttya. Blog.hu honnan szedi azt a sok hullás képet?

Figyelt kérdés
Betévedtem arra az oldalra, meglátom az extra témakört, mondom benézek oda, mi is van ott. Aztán csak bámulni tudtam a képernyőt. Honnan veszik azt a sok hullás,kibelezett, ledarált emberekről a képeket ?
2009. okt. 8. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen külföldi oldal van+beküldik
2009. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ja értem

köszi

ez elég elszomorító, olvastam a kommenteket is, még gúnyolódnak is a hullákkal...

2009. okt. 8. 17:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, ez nagyon durva. Nekem jó gyomrom van, de most ki kellett mennem a fürdőszobába... :S
2009. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN!! Most rákerestem, mert nem mertem elhinni, de bakker....ez nagyon durva. És valóban az a legdurvább az egészben, hogy ennyi ember viccelődik egy szerencsétlen halottal... igazából szóhoz sem jutok a kommentektől, pedig az összes ismerősöm tudja rólam, hogy elég morbid és perverz humorom van, de ez nekem betette a kaput.. Hogy lehetnek ilyen szemetek az emberek?! Igazából én egy jópofa oldalnak gondoltam a puruttyát, mert nem láttam ezeket a bejegyzéseket, csak a bulvárosokat, de most, hogy láttam ezt, el sem merem képzelni, hogy milyen beteg emberek lehetnek a szerkesztők... Ezek a képek egyáltakán nem viccesek, hanem szomorúak, és ez az egész csak még szomorúbbá teszi...ha ezt valaki nem így látja, szerintem komoly bajok lehetnek vele.

Hát mindenesetre szomorú:S

Ha egyébként akarsz egy vicces oldalt olvasgatni, NORMÁLIS szerkesztők bejegyzéseit, akkor ajánlom az agyhugyko.blog.hu oldalt, nagyon jók, én függő vagyok:)

2009. okt. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

oké, azt ismerem :D

amúgy teljes mértékben igazad van, nem is értem ezeket az embereket...

2009. okt. 9. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
www.rotten.com :D PURUTTYA 4EVÖR :D
2009. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
PURUTTYAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44NÉGY (L)(L)
2010. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Hozzászokás kérdése. :D Elég gyakran megnézem az extreme rovatot is és egy ideje már azt kell mondjam egyszerűen hidegen hagy a dolog, megszokás kérdése, az angolok is hozzászoktak a II. Világháború idején, hogy minden nap bombát kapnak a fejükre. Kb hasonló a dolog. :D Ja igen és 2 napja engedtek ki a zárt osztályról, mielőtt elkezdene valaki szép magyar módon anyázni! :P
2010. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
65%
Van aki erre gerjed :D pl. én :P :D :D :D
2010. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%
Itt nem a halálról van szó egyáltalán. Ez a puszta valóság, mert ilyenek is vannak. Igen sokkoló, de igazán fel lehetne nőni már. Az meg hogy valakik nevetnek rajta, hát nem mondanám feltétlen betegségnek, de ugye mindenkinek más az ízlése. Egyébként meg szerintem igenis hasznos egy oldal az extrém puruttya, mert sokat tanít az embernek. Pl hogy milyen is valójában az abortusz (nem ahogyan anno a gimis oktatóvideóban bemutatták), és ezért ajánlatos nem félvállról venni az ilyen dolgokat. Vagy mondjuk hogy ne keveredjünk bandaháborúkba mert csúnya vége lehet. Persze ott vannak a balesetek, amik bárhol bárkivel megtörténhetnek, de azokon meg röhögni kell csak, mást nem lehet. Kell ilyen oldal is a népnek, ne csak a hatórás híradón nőljenek fel ;)
2010. febr. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!