Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » DnB dubstep partyhoz lennének...

DnB dubstep partyhoz lennének kérdéseim?

Figyelt kérdés

Ott gáz ha csak ott leülsz sörözgetsz, és csak hallgatod a zenét és nem táncolsz? Milyenek szoktak lenni. Meséljetek róluk, hogy megy egy ilyen buli stb. Még sosem volta, de most kedvet kaptam hozzá, viszont félek, mert táncolni nem tudok. És légyszi ne csak olyanokat írjatok, hogy csak engedjem el magam, és érezzem jól magam. Nagyon szorongós stresszes típus vagyok!

Köszönöm előre is !!


2012. febr. 7. 22:40
 1/3 anonim válasza:
Nem gáz ha csak ülsz és sörözgetsz de hidd el nem csak te leszel ott egyedül aki nem tud táncolni de ha olyan a buli elég ha csak ugrálsz
2012. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zeronibble ***** válasza:
Na meg a sörözgetés is erős egyirányú utca az oldott pogóparty felé...
2012. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én máskor dnb buliban úgy feloldódtam az elfogyasztott alkohol mennyiségtől, hogy néptáncot nyomtam és nem érdekelt, hogy hülyének néztek. Nekem úgy volt jó, úgy éreztem jól magam.:D
2012. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!