Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnalók rajongó vagy? A...

Vámpírnalók rajongó vagy? A kérdéseim:

Figyelt kérdés

1. Milyen hatással van a vámpírokra az alkohol?

2. Mi ez az átok? Ki miért hozta létre? Tényleg létezik?

3. A második évad végén akkor ki miért vagy miért nem akarja megtörni az átkot?-> vérfarkasok? / Elijah? / Claus? / Katherine? / John Gilbert?

4. A második évad végén John G. odaadja a gyűrűjét és meghal? Miért esik össze?


Előre is köszi! Majd mennek a pontok :)



2012. febr. 6. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom. :) Állandóan piálnak, de berúgva még nem nagyon láttam őket. Viszont Elena kérdezte már pl Damont, hogy ' Részeg vagy? ', úgyhogy szerintem kb ugyanolyan hatással van rájuk, mint az emberekre.

2. Az átkot ez Ősi boszorkány hozta létre. A sztori röviden: Klaus egy vérfarkastól született vámpír, azaz vámpír is és vérfarkas is egyben. Az átok arra szolgál, hogy elfojtsa Klaus vérfarkas énjét, így egy egyszerű vámpír, nem pedig hibrid. Az átok tényleg létezik - persze csak a 'Vámpírnaplók' című sorozat keretein belül. :)

3. Az átkot Klaus akarja megtörni, hogy hibriddé változzon: azaz egyszerre legyen vérfarkas és vámpír is. Ennek kellemes mellékhatása, hogy nem lehet megölni (legalábbis semmi olyannal, amivel pl vámpír meg lehetne ölni).

4. Arra a részre pont nem emlékszem már. Arra emlékszem, hogy meghalt. Hogy mitől, már nem tudom. :)


Remélem segítettem. :)

2012. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4. válasz: John azért hal meg, hogy Elenát megmentse a vámpírrá válástól. Valami ezer éves történetet találtak egy gyerekről, aki meghalt volna, de az anyja átvette a helyét, így a nő meghalt, a gyerek pedig élt tovább. Mivel John nem akarta, hogy Elena vámpír legyen (mert ugye Damon megitatta a vérével), ezért Bonnie megcsinálta ezt a varázslatot, ígY Elena ember maradt, John pedig meghalt. A gyűrűjét pedig azért adta oda, hogy Elena gyerekei tudják majd használni.


A többit már leírta az előttem válaszoló.

2012. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első kérdésere: kitisztítja a beleket, "helyrerántja a beleket".(az idézőjeleset Lexi mondta az első évadban)
2012. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lestem a többiekről, mert akkor az úgy nem lenne szép dolog és tudom én is a válaszokat. szóval:

1. Nem kívánják annyira tőle a vért..

2. A nap és a hold átka. igazából senki nem hozta létre, mert csak kitalálták, és valójában Klaus átka.

3. Klaus akarja megtörni. és azért mert, amikor átváltoztatta a klaust az anyja(aki boszi volt) vámpírrá utánna kiderült hogy az anyja megcsalta klus apját, és a klausnak egy vérfarkas az apja, és az anyja elzárta azt a vérfarkas énjét a klausnak, és ezt próbálja megtörni klaus ezt az átkot, hogy egyszerre legyen mindkettő...

Azért esik össze mert Bonnie varázsol egy olyat, hogy amikor klaus megöli elenát akkor később az elena újraéled(emberként), és ezért a john meghal. A gyűrűjét azt hiszem az elenának akarta odaadni. Vagy Jeremynek? arra már nem emlékszem...

2012. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első szerintem hülyeség.vagy a könyvben van így, mert a sorozatban ez nincs benne.:)
2012. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi hülyeség,hogy nem kívánják tőle annyira a vért? Asszem az első évad tizenkilencedik részében van,hogy Stefan iszik mint az állat mert elakarja nyomni az éhségét.

Mellesleg elégé részeg is lesz,szóval lehet látni a hatását a vámpirokra.

2012. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, mert amikor a stefan elkezd inni megint emberi vért akkor mondja az elenának, hogy az alkoholtól nem lesz annyira éhes.
2012. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!