Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtanulni ill....

Mészáros Benjamin kérdése:

Hogy tudnék megtanulni ill. hogy lehet megtanulni humorizálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igazán az a hű de viccet csinállok mindenből gyerek de tapasztaltam hogy az osztályból 7 fiú közül 4 nagyon tud humorizálni.Eleinte ketten voltak de aztán a egyik legjobb barátom is már elkezdte.És sokszor engem is kihumorizálnak és ez nem esik jól,de nem is bosszúból hanem azért is érdekel mert szeretném megtanulni és ilyen helyzetekbe megvédeni magam.Szeretnék én lenni az ötödik.Valahogy a lányok is jobban érdeklődnek irántuk.Nagyon jó lenne ha valaki megtudná tanitani nekem vagy legalább megmondani azt hogy kel elkezdenem és fokozatosan hogy fejlesszem magam. Előre is köszönöm :)
2012. febr. 9. 19:33
 1/1 Kisóóóó válasza:
Hm:) Szerintem ezt nem lehet tanulni..ez belülről jön. :D De am nézz sok kabarét meg olvass vicceket..hátha ragad rád vmi :D
2012. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!