Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Animések! Tudtok mondani...

Animések! Tudtok mondani nekünk egyszerű cosplayeket?

Figyelt kérdés
egy barátnőmmel szeretnénk beöltözni..én alacsony,szőke,fehér bőrű és kék szemű vagyok,a barátnőm viszont barna hajú,kreol bőrű és barna szemű de szintén alacsony.:S valami ötlet? mondjuk nem baj mert ha kell szívesen befestem a hajam vagy ilyenek.De tudtok valami jó ötletet,viszonylag egyszerűt?:))
2012. febr. 21. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
pokélabda
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát viszonylag egyszerű? kezdjük ott h conon ha versenyezni akarsz, akkor neked kell csinálnod azt acp-t. Egyszerű nincs, max máshogy megoldható. Ha pl te szőke vagy akkor célszerű egy szőke hajú karaktert választanod pl. ino-t a narutoból. Manapság az is divat h lány fiu szerepbe búj, tehát a barátnőd jó lenne pl kakuzunak szintén a narutobol.. azért ezeket hoztam fel, mert ezeknek a cosplayeit könnyebben meglehet oldani.. itt egy link kakuzuhoz: http://www.youtube.com/watch?v=whOVPt2lu5Y
2012. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ANBU-s xD Fekete csukja, maszk.
2012. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!