Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy blogot szeretnék készíteni...

Egy blogot szeretnék készíteni. Ötleteket tudtok adni?

Figyelt kérdés

Régóta tervezgetek blogkészítést, nagyon jártas nem vagyok a témában. Elgondolkoztam azon, hogy mit lehetne blogtémának kitalálni, csak hát nincsenek fantáziadús ötletek, na meg hát manapság mi nincs fenn már a neten..

Az érdekelne igazán, hogy mivel fognám meg az embereket, ti mire vágynátok, mi az amit régóta nem tudtok megtalálni, mi az ami foglalkoztatna titeket?

Egy olyan blogon gondolkodom amit minden nap lehet olvasni, amit nem ununk meg 2 nap után. Egy nagyon érdekes dolognak szeretnék nekiállni!


Gyökér válaszokat nem szeretnék! Mellőzzük légyszíves!


A válaszokat köszönöm!


2012. febr. 27. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig olyan gyökér választ tudtam volna írni :-(
2012. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem a tetoválás érdekel. ha színvonalasan csinálod jó kis dolog sülhet ki belőle.
2012. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan le leszek pontozva, mert nem választ adok, csak véleményt mondok:


Minden elismerésem, hogy a legfontosabb dologgal kezded a tervezést. Mi újat, érdekeset tudok hozzátenni a világhálóhoz? Szerintem ez az alapja az egésznek, minden más már csak technika kérdése. (Szinte)

Sok sikert kívánok neked!

2012. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!