Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mostanában nem tudok kivel...

Mostanában nem tudok kivel eljárni bulizni tavaly érettségiztem és a barátnőimnek nincs kedvük vagy dolgoznak vagy a pasijuk nem engedi. Ti hogy vagytok ezzel? 19/L

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 18:35
 1/4 anonim válasza:
Én pl barátnőm elengedem bulizni ha bnőivel megy, de ez teljesen egyén függő másban nem biztos hogy ennyire megbíznék. Én is tavaly érettségiztem engem pedig túl sokat hívnak bulizni a haverok sajna MINDIG hétköznap, és másnap suli...Engem az érdekelne, hogy Bp-en hova jár a 20 alatti közösség partyzni, mert mióta itt lakok 90%ban 20+ embereket látok szórakozóhelyeken
2012. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én, ha megyek akkor hajógyárira szoktam.
2012. márc. 6. 19:28
 3/4 csaj10 válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel :S ha gondolod mehetünk együtt :D
2012. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oda nem csodálom,hogy nem engedik őket a pasijuk.Miért oda mész?Amúgy én most érettségiztem,eddig nem nagyon volt semmi,pedig pénzem van.
2012. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!