Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináltok a nyáron hogy...

Mit csináltok a nyáron hogy ne unatkozzatok? Esetleg megy vakai nyaralni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
miért nem dolgozol ahelyett, hogy a seggedet mereszted? Garantáltan nem fogsz unatkozni...
2009. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egész évben unatkoztok itthon, így lesz ez most nyáron is valószínűleg. Munkanélküliként nem futja nyaralásra meg semmire sem.
2009. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok, horgászok, focizok, kondizok, kocsmázgatok. Szóval nem unatkozok.
2009. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulj idegen nyelveket. Azzal tuti jól jársz! Vagy jah, keress valami melót.
2009. jún. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 válaszadó valszeg azért nem dolgozom mert 13 éveseknek nem nagyon akad munka. szal kusS!
2009. jún. 11. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Öreganyádnál a kertben sem? Aki keres az talál... a házimunka már smafu? Szóval kinek is van kuss? ...aranyom :D
2009. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát valószínűleg a legtöbb embernek nem az a legjobb unaloműző, hogy öreganyjánál a kertben dolgozzon. meg hát egy diáknak nem arról sózl a nyári süznet. ha akar elmehet dolgozni, önszántából, hogy legyen pénze, de nehogy már a legyen az unaloműző. szerintem szünetben bulizz, járj koncertekre, meg ilyesmi, akkor garantáltan nem fogsz unatkozni :D
2009. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Háát dolgozni bevallom, őszintén nem nagyon akarok:D:$

Eddig nekem ugy lenne hogy mennénk nyaralni oroszba de ht nem tudom hogy össze jön-e..

2009. jún. 12. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
én spec levágom magam a gép elé, és e-bookokat töltögetek, meg az msn-t bújom :D a nyár sztem nyaralás nélkül nem ér semmit, legalábbis olyan nyaram még nem volt, hogy ne nyaraltam volna vhol külföldön... lehet, h most kockának meg elkényeztetettnek gondoltok, sőt, talán az is vagyok, de nekem így telik a nyaram :D 14/L
2009. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, Én így a nyári időszakban általában sportolok, olvasok, szórakozom, utazom ja és próbálkozom más nyelvekkel is meg zenélek. Ennyi lenne röviden.

Idén nyáron akad munkám is, de nem ez fogja kitölteni a szünetem.

Nyaralni nem megyek de mivel már 15 éves vagyok ezért elmehetek kisebb túrákra és kirándulásokra már magam is. Idén azt tervezem hogy ellátogatok Gödöllőre.

Jaj és vásárolni is fogok mivel mmár lesz némi keresetem és ezt arra költöm amire csak akarom. :P

Szórakozás alatt értem pl. a koncerteket, mozizást, színházat...

2009. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!