Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon ülő kismamák, mit...

Otthon ülő kismamák, mit csináltok hogy ne unatkozzatok? Mennyi van még hátra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok 2. babával uh a tesó lefoglal...


első terhességemnél 20. héttől voltam otthon és én élveztem nagyon :)

-takarítottam, főztem, pihentem, neteztem, olvastam :)) ilyenek ...nem unatkoztam soha :))


minden jót!

2011. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Házimunka, ügyintézés, bevásárlás, plusz itt a négyéves tesó is. 36-ik hétben vagyok, alig várom hogy kibújjon a babó, mert már mindent háromszor annyi időmbe telik megcsinálni, mint egyébként, és ötször olyan fárasztó is.

Pl ma reggel kilenctől fél tizenkettőig főztem az ebédet, mert közben félóránként le kellett ülnöm az egyre gyakoribb pocakkeményedések miatt. Unatkozni azt nem nagyon tudok, bár ez az állapot az amit már egyre jobban unok. Ha elmegyek boltba, tízméterenként meg kell állnom, egy bevásárlás, ami normál körülmények között tart vagy fél óráig, most másfél óra.Az egész napom elmegy az itthoni teendőkkel, és akkor még a rámtörő tisztaságmániát meg sem említettem :D Van olyan nap, hogy reggel nekilátok a teendőknek, és délután ötkor még mindíg nem tudom azt mondani hogy végeztem, mert még a felét sem sikerült megcsinálni annak, amit szerettem volna, és mind ilyenek miatt mint pocakkeményedés, lábfájás, medencefájdalom, fulladás és hasonló szórakoztató tünetek.

2011. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első terhességgel kezdettől fogva otthon kell lennem, egészségügyi okokból. Nem kell feküdnöm ugyan.... Én nagyon élvezem. Főzök, sütök, netezek, házimunka, intézni valók. Ebéd után egy óra pihenés, majd torna. Napos időben napozok, olvasok, virágot ültetek. Ki kell ezt az időszakot élvezni, soha nem jön vissza!!! Imádok dolgozni, pörögni, soha nem voltam otthon egy-két napnál többet, de ez valahogy más... Rámszakadt a nyugalom :)
2011. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fúúú! én nem igazán tudok unatjkozni. Mondjuk mi még csak a 19. hétben vagyunk. Sajna volt egy hematómám, de szerencsére elmúlt, dolgozni azonban nem mehetek már.

Egyáltalán nem bánom, végre azt csinálok amit akarok. Olvasok, számmisztikűt tanulok. Főzök a drágámnak. Találékozok a barátaimmal, akiket az első tirimeszter hányásai miatt elhanyagoltam :-(


Az a szép ebben, hogy még bármit megtehetsz mielőtt a csöppésg elvonjua majd minden figyelmed! Ja és itt a jó idő. Lehet nagyokat sétálni és fagyizni :-)

2011. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Uhh, bocsánat a sok helyesírási hibáért. Át volt állítva a billentyűzet és nem is vettem észre :-(((
2011. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem unatkozom! :) Én a 3. babát várom,kellő kép lefoglal a két nagyobb.Vinni-hozni őket az oviból+suliból.Közben a mindennapos házimunka,bevásárlás..posta...és hetente 2x valamilyen vizsgálat.Olyan vagyok este 6 órára mint egy zombi.

Minden jót nektek!


35 hetes kismama

2011. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nekem még csak ő lesz az első tehát nincs ki lefoglaljon,egyedül a net ,takarítás, és főzés ugye.Drágámat várom egész nap,hogy hazajöjjön:)És kit vártok a pociban?Én kisfiút:)Nevét tudjátok már?

Boldog babavárást!26 hkm

2011. ápr. 20. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:

A 35 heteske vagyok! :)

Kisfiút hordok a pocakban,Vince lesz a neve.

Már van egy lányunk,és egy fiunk is. :)Férfi uralom lesz! :)

2011. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a 16. héttől vagyok itthon, mert begörcsöltem!


Hát unatkozni nagyon nincs időm, teszek veszek a lakásban, nagyokat sétálok, ügyeket intézek, olyan vizsgálatokra járok ahova mehetek babásan is és nem árt neki (pl fogorvos)!


Ha épp nincs ilyen teendőm akkor tesómékkal vagyok! 1 éves unokaöcsémen gyakorolok! :D


Ja és esküvőt szervezek és nászutat, meg még ez is hátra van!


Nem sok időm van a semmit tevésre!


22+5 kismama

2011. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is kisfiút várunk és Zalánnak fogják hívni :-))

Már alig várom, hogy ő foglaljon le :-)

2011. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!