Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a világ legjobb vicce?

Mi a világ legjobb vicce?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Kinek mi tetszik.
2009. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi a molyzsák? -> Apjó kenyéjgyajabkák...
2009. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%

Angol tudósok állítják, hogy sikerült rábukkanniuk a világ legjobb viccére. A nevetés pszichológiáját tanulmányozó kutatócsoport százezer emberen végzett kísérleteket, írja az ananova.com. A kísérletben részt vevő britek több mint fele szerint a világ legjobb vicce így hangzik:

Sherlock Holmes és Dr. Watson kempingezni mennek. Egy tisztáson felverik a sátrukat, majd nyugovóra térnek. Az éjszaka közepén Holmes megböki mellette alvó segédjét: "Watson! Nézzen fel az csillagokra, és mondja el, hogy mit lát!" Watson egy ideig gondolkodik, majd belekezd:

"Millió és millió csillagot látok, és ha csak néhány ezek közül bolygó, akkor valószínű, hogy ezek közül legalább néhány hasonlít a mi Földünkre, és ha ez így van, akkor talán van köztük egy, amelyiken értelmes lények élnek"

Holmes dühösen válaszol: "Watson, maga idióta! Valaki ellopta a sátrunkat!"

2009. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
hát ez kurv@ nagy vicc,nem is nagyon értem :D
2009. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%

A magyar meg a cigány mennek kivégzésre. Behívják a magyart, és választhat golyóáltali, kötéláltali és villamosszékáltali halál között. Mondja a magyar: a kötél azért nem jó mert túl sokat szenvednék, a golyó azért nem mert szétloccsanna az agyam, marad a villamosszék. Bekapcsolják, nem működik. Nagy örömmel megy ki a magyar és útközben odasúgja a cigánynak hogy rossz a villamosszék! Behívják a cigányt is, tőle is megkérdezik h hogy szeretne meghalni. Mondja a cigány hogy hát a kötél azért nem jó mert túl sokat szenvednék, a villamosszék azért nem mert nem működik.... XD lelőtték

17/F

2009. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
20%
én se értem sztem se vicces..:S:D
2010. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
valaki magyarázza már el ezt a sherlock-os viccet.
2010. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

elmagyarázom ha tényleg nemérted

azért mondja hogy ellopta a sártunkat ,mert egy sátorban aludtak de watson látja a csillagokat ami csak ugy lehet h nincs felettük a sátor ,áh de hisz ez nemis vicces

2010. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nevettnék rajta, ha nem is merném, de sztem jó vicc.
2010. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én értem az álltólagos világ legjöbb viccét, de szerintem nem poénos, van annál sokkal jobb is.
2010. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!