Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni FMA (Full...

Hol lehet kapni FMA (Full Metal Alchemist vagy: Acél alkimisták magyarul) mangát magyarul?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel még egyik kiadó sem adta ki, sehol.

[link]

Itt viszont fent van az első 29 kötet magyarra fordítva, ha még nem ismernéd az oldalt.

2009. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van a manga.hu nagyon jó oldal:)

Ha mégis érezni szeretnéd a frissen kötött képregény illatát,akkor ebay,teszvesz,vatera.Sok mangás árulja a már megunt kinőtt mangáit:)Sőt a mondo magazin honlapján a fórumnak is van egy olyan része ahol csere bere megy

2009. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak azért jöt a kédés, mert gondoltam ezt veszek barátomnak évfordulóra egy másik személyes ajándék mellé, hiszen mindketten imádjuk a sorozatot, és beszéltük, hogy jó lenne mangában is olvasni. :) És akkor már ajándéknak eredeti lenne a szép. :)

Még egyszer köszi, jó az az oldal. :)

2009. jún. 12. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen! Sehol! Sajna ez a rohad elmaradott ország nem képes kiadni, csak egy pár mangát.....!! -.-! :D ajánlom én is a letöltést Mangazin-ről! :D Jó évfordulót:D
2009. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kötet fejezet. A kötet több fejezetet tartalmazz
2009. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Innen le lehet tölteni de regisztrálni kell persze INGYENESEN: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik anime conon a mangás csávó kacsintósan mondta, hogy van hír róla, hogy érkezni fog Magyarországra :)
2011. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!