Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozok a suliban, mit tegyek?

Unatkozok a suliban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden szünet unalmasan telik, és az iskola életét is fel akarom kicsit dobni. Vannak ötletek arra hogy lehetne szórakoztatni első sorban a többieket másodsorban magamat?

Kis rizikó faktor is jó ha van a dologban. Ezek megvoltak eddig: ragasztó szalag felragasztása az ajtóba, amibe beleszaladtak. Spontán elkezdeni tapsolni a folyosón (később már két osztály tapsolt). Banán héjak elszórása, bár ettől bűntudatom volt később órán, mert attól féltem hogy valamelyik takarítónő elcsúszik benne a lépcső fordulóban szóval ez kiesett.

Várok minden ötletet:D


2012. márc. 18. 21:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és azok a kommentek hogy tanulj vagy mereszd a segged nem opcionális válaszok:D
2012. márc. 18. 21:19
 2/22 anonim válasza:
28%

tanuld meg a pörgő rúgást, vagy nézd az egyik osztársadat minden ok nélkül és egy idő után elkezd röhögni magán ;)

utóbbit tapasztalatból mondom! ;)

2012. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Pedig az iskolába tanulni megy az ember, mégha ódivatúan is hangzik. A szünetekben, egyéb szabadidőben nincs lehetőség a tornateremben focizni, pingpongozni, nincs egy udvar, ahova ki lehet csődülni, vagy hasonlók? :)


Jó volna tudni,hogy hány éves vagy.


Ha nincs túl sok lehetőség, akkor keress fel egy tanárt vagy az igazgatót és ha van egy jó javaslatod, akkor biztos elgondolkoznak rajta!


Ha valamilyen csínytevést szeretné, akkor gyűjts ötleteket a netről! :)


[link]


[link]

2012. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ez a nézés dolog tetszik:D volt hogy egy bottal hadonásztam a büfé előtt és azt kiabáltam hogy: sectu sempra! meg még pár varázslatot a Harry Potterből:D a lány WC ajtaja amikor kinyílt mert bement egy csaj az alahamora varázslatot kívánta meg:D
2012. márc. 18. 21:38
 5/22 A kérdező kommentje:
a tanulmányi eredménnyel nincs semmi gond:) Végzős vagyok középsuliban. Csak látom hogy sokan tök komorak, nem élvezik h suliba járnak, és valamivel az ő napjukat is feldobnám:)
2012. márc. 18. 21:39
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Az az igazság, hogy amiket leírtál, azok nem szórakoztató dolgok, csak azt mutatják, hogy milyen gyerekes és éretlen vagy még. Normális esetben az ember ugyanis nem mások kárára szórakozik!

Ha unatkozol, vigyél könyvet, amit a szünetben olvashatsz, sétálj egy kört az udvaron, vagy vigyél valami kártyát, társasát (most nyilván nem egy Monopolira gondolok, bár az is nagyon jó :P). Mi egy időben állandóan kockapókereztünk.

Rengeteg lehetőség van, amivel kicsit színesebbé teheted a napodat, és ezzel egyidejűleg nem keseríted meg másnak a napját vele. Vagy szerinted attól lesz valaki jófej meg menő, hogy szemetel vagy az ajtóhoz "ragaszt" másokat? Én ezt inkább szánalmasnak látom, és ha neked ez a szórakoztató, akkor ott valami gond van... De egyet bizton állíthatok: más ezen biztos nem szórakozott olyan jól.

2012. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*társast
2012. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
a Monopoly tényleg jó:D Tényleg éretlen vagyok ilyen téren, de ha 10-ből 9 nevet 1 pedig bosszankodik (később ő is csak mosolyog) már megérte:)
2012. márc. 18. 21:48
 9/22 anonim válasza:
74%
véres 20-s 2 eurossal :D
2012. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
"Normális esetben az ember ugyanis nem mások kárára szórakozik! " emlékszel még a kész átverésre? nem a Balázsos időszakra hanem a Jáksósra... tele volt ezekkel:)
2012. márc. 18. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!