Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozok a suliban, mit tegyek?

Unatkozok a suliban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden szünet unalmasan telik, és az iskola életét is fel akarom kicsit dobni. Vannak ötletek arra hogy lehetne szórakoztatni első sorban a többieket másodsorban magamat?

Kis rizikó faktor is jó ha van a dologban. Ezek megvoltak eddig: ragasztó szalag felragasztása az ajtóba, amibe beleszaladtak. Spontán elkezdeni tapsolni a folyosón (később már két osztály tapsolt). Banán héjak elszórása, bár ettől bűntudatom volt később órán, mert attól féltem hogy valamelyik takarítónő elcsúszik benne a lépcső fordulóban szóval ez kiesett.

Várok minden ötletet:D


2012. márc. 18. 21:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Csak ezzel tudod át lehet billenni a másik oldalra is:)

lehet hogy néhány kis poén még nem gond,de általában igy indul növekedésnek az egyén önbizalma,és onnantól kezdve csak ebben leli igazán örömét,hogy másokkal kib@szik,szivat vkit,rossz esetben ugyanazt,és akkor már lehet nem röhög jót később.Egy két tréfa még nem árt,ha fel akarjuk dobni a hangulatot,de azért jó ha van mérték.

2012. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

a véres 20-ast én is tudom ajánlani...:)

mi koleszban és suliban is jókat játszottunk.

talán még a póker, ha szerettek, de az nem vicces csak unalom űző...


mi régen azt csináltuk, hogy egy átlátszó tollat ami könnyen tőrt beraktuk a szék lába alá és ahogy ült le a gyerek összetörte és utána nem győzött bocsánatot kérni...:)


van még 1 ilyen poén:

fogsz egy A-4-es lapot és 3 kört rajzolsz bele, ráírod a körökre, hogy 10 pont, 20 pont, 30, pont. fogsz egy 20-ast és befogod a szemeddel, ahogy összeszorítod, úgy kell a lap fölé hajolva elengedni és ahova esik ott körberajzolni grafittal, de 3szor legalább és jó erősen oda kell nyomni. Azért kell a 20as, mert annak recés a széle és befogja a ceruza. és mondani kell a gyereknek, hogy próbálja meg újra, és akkor újra körberajzolni és harmadszor is megcsináltatni vele és akkor már tuti látszik a karika a szeme körül...:)

remélem érthető volt és sikerülni fog.

2012. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A Kész átverést is undorítónak tartottam, meg mindent, ami úgy akar szórakozni/szórakoztatni, hogy másoknak gondot okoz, és ezen kéne nevetni. Normális ember ilyet nem csinál. Szerintem.
2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
remélem nem bántalak meg ha megkérdezem... Veled sokszor kib*sztak?:D
2012. márc. 20. 20:51
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked is kellene néhány kibvszás,csak hogy megtudd,mennyire is tudsz nevetni rajta.
2012. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Puszedli2 válasza:
Az igaz, hogy azért jár az ember az iskolába hogy tanuljon. De nem árt valami a szokásostól eltérő dolog. Tetszenek amit csinálsz. :D Csak ne vidd túlzásba nehogy baj legyen belőle. Amúgy ha énekelsz folyosón valamit? :) Az fölvidítja az embereket. :D Fluortól Mizu? Azt mindenki ismeri. :'D
2012. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
a mizu még csak órán volt, de SP-t már táncoltam a folyosón:D sajnos senki nem állt meg de sokan fordultak vissza:D jaja persze h csak ésszel;) ja és aki azt hiszi nekem nem jutott ki a "jóból" az téved:) csak én tudtam rajtuk röhögni:)
2012. márc. 20. 21:03
 18/22 Puszedli2 válasza:

Csak nehogy azt higyék hogy te egy feltünési viszketegséggel rendelkező ember vagy. Mert ezeket a dolgokat biztosan néhányan nem nézik jó szemmel. És azoknak unszimpatikus lehetsz. Tudok ajánlani egy számot. Ami szerintem tuti siker. És még a hülye is meg tudja jegyezni a szövegét. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM

2012. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem is célom h mindenki szeressen:) meg hát milyen ember az akinek nincsenek haragosai:) kisebb fajta exhibicionizmus van bennem ezt sokan tudják:) de így fogadnak el:)
2012. márc. 20. 23:17
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem, engem sosem szekáltak, egyszerűen csak utálom az ilyen kis ugri-bugri, állandóan feltűnősködő embereket. Számomra ez azt mutatja, hogy nagyon sekélyes a fantáziád, mert saját magadat nem tudod rendesen elfoglalni (gondolom nem köt le, pl. egy könyvet olvasása, vagy simán beszélgetés a barátaiddal), és ezért pótcselekvésnek mindenféle - amúgy másokat zavaró - gyerekes kis "csínyeket" kell kitalálnod.

De még abban sincs fantáziád, mert amúgy annyira nem vagyok merev, egy tényleg vicces, jópofa móka nekem is tetszik, de amiket te csinálsz, az számomra inkább szánalmas, bunkó dolog.

Volt anno egy osztálytársam általánosban, ő pl. minden verset átírt poénos (nem káromkodós!!!) szövegre, rendesen rímelt, meg minden, aztán a szünetben kiállt az osztály elé, és átéléssel elszavalta. Na, ő jófej volt.

De úgy tűnik, az intelligens humor ma már nem dívik, helyette maradtak a "szívatások", amik számomra teljesen idegesítőek és megvetendőek.

2012. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!