Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti melyiket vennétek szívesebb...

Ti melyiket vennétek szívesebben? Pár száz (500-800) forintos könyvet, játékot, társast, vagy egy igényes darabot, de több ezer forintba kerülőt?

Figyelt kérdés

Mi fogy jobban e két csoport közül? Tapasztalat és tipp is jöhet!


Hasonlít-e a szórakoztatás kategóriája a kínai ruhákhoz?


Mert hiába mondja xy, hogy az igényesebb, de jóval drágább nadrágot szeretné, ha az olcsóbb pár ezreset veszi meg valamelyik kínaiban. Aztán a következőt is onnan szerzi be, majd az azt követőt, és így tovább...



2012. márc. 21. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Az olcsóbb könyv egyszerű történetet, az olcsóbb társas pedig egyszerű játékmenetet és szabályokat tartalmaz.


Ezen szempontok szerint - jöhet az olcsóbb ezer szám, vagy csak igényes mű, semmi más?

2012. márc. 21. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:
könyvből nem veszek 'sz.rt', csak olyat, ami tényleg érdekel, az pedig nem szokott annyira olcsó lenni. a játék, társas nem érint. annyira nem vagyok eleresztve anyagilag, ezért általában olcsóbb ruhákat vásárolok, amik hamarabb tönkremennek, ritkán sikerül úgy gazdálkodni és ellenni a meglévő cipőkből pl., hogy valami drágábbra is futja, de alapvetően nem szeretek ilyesmiért hatalmas pénzt kiadni.
2012. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsó könyvek között is lehet jó, mert a történetet nem az ára befolyásolja. De ha a drágább érdekel, megveszem azt is. Nálam az ára nem oszt nem szoroz.
2012. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha telitalálat úgy értem olyan ami érdekel lehet olcsó is örülök neki.

Mindegy,hogy mi" csak drága legyen "nálam szóba se jöhet!

2012. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát valakinél szóbajöhet az olcsó is, de akkor legyen storyja/játékmenete, valaki csak drága holmit (regényt, társast, ruhát) vesz.


De akkor mi van azzal a rengeteg emberrel, akik a fentebb említett középszerű termékekből folyton-folyvást tucatszám vásárolnak (bőven láttam példát erre, hogy semmi különös nem volt az adott játékban/regényben, sőt ugyanazt kínálta mind, egymást szinte koppintva, maximum leheletnyi módosításokkal), és ezekkel az egyszerű holmikkal mégis elvannak, és minduntalan veszik a soron következő akármit?


Több ezer, több tízezer ilyen "műalkotás" talál gazdára, szinte pillanatok alatt elkapkodják mind (gondolom, mivel olcsó, 700-800 forint). Akkor mégiscsak jó a középszerű/átlagos?

2012. márc. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!