Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 3-4 angol mondatot kellene...

3-4 angol mondatot kellene lefordítani egy videóból. Számíthatok rátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt kérdezd amit tudni akarsz, ne azt hogy kérdezhetsz-e.

Már rég lefordította volna valaki, ha egyből leírod hogy miből és mit akarsz.

2012. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=uOAOgsbXwqY&list=PLE908C35E96..

kábé 00:30-tól beszél egy könyvről és arra lennék kíváncsi h az ürgének mi a véleménye róla.

2012. márc. 22. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"You totally should read this book. It's Neil Gaiman and Terry Pratchett's Good Omens, and it's the best damn book i've ever read. I actually have this in two copies - this is a new one, and an older one which I given to a friend, and he never returned it - so I proud to had get it back, so i bought it again! Because this book is the shit"


"Komolyan el kellene olvasnod ezt a könyvet. Ez Neil Gaimen és Terry Pratchett Good Omen-je (ott magyar cím van írva), és ez a legkirályabb könyv amit valaha olvastam. Igazából két példány van meg nekem, - ez az új változat, a régit odaadtam egy barátomnak, aki soha nem adta vissza - büszke lennék [vagy örülnék] ha visszakapnám, így újra megvettem! Mert ez a könyv a legkomolyabb..." [a shit amúgy szart jelent, de ebben a kontextusban ez szlengnek vehető, és pozitív jelentéstartalma van].


Igazából semmi konkrét dolgot nem mond, csak hogy mennyire jó a könyv.

2012. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ! Végre valaki, aki segített.
2012. márc. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!