Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a Twilight-ot?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert unják már a sok vámpírt. Ez a divathullám annyira elterjedt, hogy az elmúlt években a csapból is ez folyt, sorozatok, filmek, könyvek áradata, aminek hatására mára szerintem eléggé unalmas (és néhány ember szerint egyenesen ciki).
2012. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél a pont.

Meg mellesleg szerintem az egész történet egy kalap sz_r.

Teljesen valószerűtlen (már amennyire egy vámpírsztori valószerű lehet), túl nyálas, ésatöbbi.

A szereplők köré felhúzott kultusz meg aztán pláne az agyamra megy... Ki van adva parancsba, hogy "ezek jópasik, rajongjá' paraszt!" - és a nagyja rajong. Pedig szvsz egyik sem "jó pasi", sőt, mi több, csúnyák. Ez a legbosszantóbb az egészben. Nem hagyják, hogy az embernek saját ízlése legyen, mert megmondják, hogy mi a jó - és ha te mégis a saját véleményedet nyilvánítod ki, még te vagy a rossz...

2012. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik emberek? Mert az eddig eladott több mint 100 millió példányból nem lehet ezt a következtetést levonni. (Egyébként nekem sem ez az irodalmi ízlésem, de attól még ez egy nagyon sikeres sorozat.)
2012. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A világon eddig 100 millió pld adtak el belőle.Ez nem is olyan sok ha belegondolunk,hogy billiónagyságú az emberek száma a világon.

Egyébként én is osztom az első és második író véleményét.

2012. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én nem utálom, csak tojok magasról az egészre. Csak az első filmhez volt szerencsém, és azt hittem megállt az idő. Semmi kémia a szereplők között, a kivitelezés gagyi, ahogy a történet kimenetelének kitalálásához sem kell agysebészi végzettség. Most mire föl legyek annyira oda érte? És még azt sem lehet mondani, hogy túl öreg lennék, mert mikor anno kijött az első film még benne voltam a célcsoportben.

Illetve tudom, hogy ez sokaknak felfoghatatlan, de vannak olyan emberek akiket kifejezetten taszít, ha valami túl van hypeolva, pláne ha a semmire.

2012. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 christi ***** válasza:
100%

jó kérdés...

én nem utálom a twilight-ot,de a vámpírok legyenek könyörtelenek és félelmetesek.nem pedig ilyen napfénybecsillogó,vegavámpír.a napfényben égjen és "vadássza" az emberi vért

2012. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés inkább az, h miért szeretik??


nekem a legnagyobb bajom vele, hogy vámpírköntösbe csomalgolja az egyébként max. tündérkének leírt főszereplő srácot. tehát miért is vámpír egy embervért nem fogyasztó tetszhalott, akire ráadásul se a fokhagyma, se a nap, se a kereszt nincs hatással? semmi vámpíros nincs benne.

igazi vámpírtörténeteket utoljára anne rice írt, aki valószínűleg e sztori hallatán a haját tépi...

meg a könyv rejtett üzeneteibe inkább bele se megyek, undorító propaganda.

2012. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!