Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak tapasztalataitok a...

Vannak tapasztalataitok a Vegas Farmmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A lovastábor érdekelne elsősorban. A barátnőmmel mennénk, de ő még kezdő, én meg haladó, és nem tudom, hogy nagyon szigorúan veszik-e a besorolást.

Jól képzettek a lovak és az oktatók?

Elsősorban saját tapasztalatok érdekelnének...


2012. márc. 26. 19:47
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom aktuális e még a kérdés, de ha igen, akkor annyit mondanék, hogy én is megyek barátommal az egyik középhaladó/haladó turnusba idén, pedig ő még kezdő, én meg már haladó vagyok. De mivel együtt akartunk menni, ezért azt mondták, hogy nem baj, nem veszik szigorúan, jöjjön csak Ő is.

Ismerősöm szokott oda járni, és tőle mindig jó véleményeket hallok, jól képzett lovak vannak, és az oktatóknak fontos, hogy helyesen lovagolj,de az is hogy élvezd az egészet. :)

2012. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én most jöttem haza a táborból, baromi jó volt. :) A besorolás nem olyan szigorú, nálunk volt olyan is, aki futószárazott (haladó barátnőjével jött), meg olyan is, aki ugratott is :) A lovak aranyosak, jól képzettek,jól mennek terepen is, és osztályban is. Az oktatók pedig főleg nagyon jók, mindent megtanítanak, figyelnek rád.

Egy élmény a tábor, nagyon tudom ajánlani, sokat lehet fejlődni, és a hangulat is jó! :D

2012. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!